RADIOSITE Fórum

  • Klasszik Rádió

 #22303  Szerző: fofla
 
A frekit írták újra Classic esetében és politikailag nem volt elég támogatott. Arra viszont nem emlékszem, mennyi reklám volt benne, de volt azt tudom. Kevés beszéd, hírek, közlekedés. Mint egy kereskedelmi csak nem Sting vagy Timbaland ment rajta, hanem Mozart.
 #22297  Szerző: djlacee
 
Én azt mondom, egy FM4 kellene oda
 #22296  Szerző: Zsolt
 
Szabi írta:http://www.fn.hu/media/20090715/uj_komo ... _indulhat/
Nemrég még hezitáltak, hogy meghosszabbítsák a frekvenciát. Sejthető volt, hogy nem a kedvük jött meg a rádiózáshoz, hanem rájöttek, hogy van gazdaságosabb út a megszűnéshez. :unott:
 #22295  Szerző: Mauro
 
Csak kérdés hogy mennyi reklám időt tudna eladni egy ilyen adó. Mert Classic FM is megszűnt anó valamiért.
 #22284  Szerző: fofla
 
Ugyan az MR3-at mostanság nem hallgattam, de szerintem egy komoly zenét sugárzó rádióra, talán lehet némi igény. Ha emlékeim nem csalnak, akkor létezett egy Classic FM a 95.3 helyén Pesten, még a Klub előtt és annak volt némi hallgatottsága.
 #10630  Szerző: mg
 
11. 18/2009. Az Aeriel Kft. (Budapest 92,1 MHz, BBC-RFI) kérelme a Testület 1921/2008. (X. 28.) sz.
határozatának visszavonása és m!sorszolgáltatási jogosultságának megújítása tárgyában
vattafák?
 #6023  Szerző: mg
 
lényeg szerintem, hogy ha két komoly külföldi rádió idejön, nem azon forog az agyuk, hogy az ilyen kisstílű magyarországi ügyeskedésekkel legyenek még külön elfoglalva :)
 #6019  Szerző: Sz.
 
djlacee írta:
Eladni nem tudják, mivel a frekvenciapályázat idegen nyelvű közszolga műsorra vonatkozott.
FM4 ? ;)
Jó, jogos. Megoldható, de egyrészt már nem fogják, mert nem újítják meg nekik, másrészt meg amúgy is nehéz lenne lenyeletni az ortt torkán :)
Ha jól emlékszem a 94.2 pályázatában az alternatív zenei paletta mellett preferált volt a vallási műsor is, azért ment ilyen simán. Esetleg egy kis summa az ortt fejesnek máriáéktól, aztán máris ment könnyedén, mint a nyárifing.
  • 1
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15