RADIOSITE Fórum

  • InfoRádió 88.1

 #72772  Szerző: jimmer
 
piricsújfalu = Miskolc :))
 #72766  Szerző: királyrák
 
Pont ma hallgattam újra hosszú idő után először. Nem tudom, mikor újultak meg a szignálok, de sokkal jobbak lettek, már nem érzem, hogy kiabálnak velem. :D
 #72661  Szerző: RadiosJani
 
djlacee írta:
benjamin írta:A végén több rádió lesz piricsújfaluban mint BUDAPESTEN MAGARORSZÁG FŐVÁROSÁBAN.
Google maps: "A következő helyet nem tudtuk értelmezni: piricsújfalu"
:)))))))))))
 #72659  Szerző: benjamin
 
djlacee írta:
benjamin írta:A végén több rádió lesz piricsújfaluban mint BUDAPESTEN MAGARORSZÁG FŐVÁROSÁBAN.
Google maps: "A következő helyet nem tudtuk értelmezni: piricsújfalu"
OFF
Ilyen hely nincs csak mondtam hogy valamit amivel azt akartam kifejezni hogy Budapesten alig marad rádió.
ON
 #72658  Szerző: djlacee
 
benjamin írta:A végén több rádió lesz piricsújfaluban mint BUDAPESTEN MAGARORSZÁG FŐVÁROSÁBAN.
Google maps: "A következő helyet nem tudtuk értelmezni: piricsújfalu"
 #72643  Szerző: benjamin
 
A végén több rádió lesz piricsújfaluban mint BUDAPESTEN MAGARORSZÁG FŐVÁROSÁBAN.
 #68445  Szerző: szemilan
 
1. Az Inforádió Kft. (Budapest 95,8 MHz) körzeti rádiós műsorszolgáltató részletfizetési kérelme
A Médiatanács 229/2011. (II. 16.) számú határozata

az Inforádió Kft. (Budapest 95,8 MHz) körzeti rádiós médiaszolgáltató részletfizetési kérelme
A Médiatanács az Inforádió Kft. (Budapest 95,8 MHz) médiaszolgáltató kérelmének helyt ad oly módon, hogy a 2011. I. negyedévre esedékes médiaszolgáltatási díj kiegyenlítésére hat (6) havi kamatmentes részletfizetést engedélyez a jelen előterjesztés mellékletét képező megállapodásban foglaltak szerint, amennyiben a médiaszolgáltató a tartozása Áfa tartalmának megfelelő összeget a döntés kézhezvételét követő 10 napon belül megfizeti a Médiatanács részére.
 #4348  Szerző: rsite1
 
Tetszik ez a logó. Szerintem tök jó.
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20