RADIOSITE Fórum

  • 89.5 Music Fm

 #94939  Szerző: mlaszlo
 
rmihaly76 írta:Itt az alapkerdes -szerintem- a kovetkezo:
Van valami megfogalmazott, ertelmezheto es foleg a jelenleg hatalyos Mediatorvenyben megfogalmazott definicio arra, hogy milyen zene (illetve media) szamit jogilag "magyar"-nak?
Ha van ilyen leiras, es ennek a definicionak megfelelnek a "Made in Hungary"-ban jatszott zenek, akkor nincs mirol beszelni.
Ha azonban a "Made in Hungary"-ban lejatszott zenek kozul nehany -jogilag- nem minosul magyarnak, akkor viszont a zenei szerkeszto (vagy akinek a zenek osszevalogatasa a dolga) csusztat rendesen...
Nem tudom mi az erre vonatkozó előírás, de a Made in Hungary-ben simán leadnak eredeti, nem remix külföldi számokat is, amihez magyaroknak szerintem semmi közük.
 #94935  Szerző: asimov
 
Itt az alapkerdes -szerintem- a kovetkezo:
Van valami megfogalmazott, ertelmezheto es foleg a jelenleg hatalyos Mediatorvenyben megfogalmazott definicio arra, hogy milyen zene (illetve media) szamit jogilag "magyar"-nak?
Ha van ilyen leiras, es ennek a definicionak megfelelnek a "Made in Hungary"-ban jatszott zenek, akkor nincs mirol beszelni.
Ha azonban a "Made in Hungary"-ban lejatszott zenek kozul nehany -jogilag- nem minosul magyarnak, akkor viszont a zenei szerkeszto (vagy akinek a zenek osszevalogatasa a dolga) csusztat rendesen...
 #94932  Szerző: mlaszlo
 
Snake írta: Sztem most lelki csalódást okoztál. Ilyen keményet nem szabad írni!
Ja, h talán gondolkozni kellett volna előre? Én gondolom rosszul?
Hagyjuk inkább a személyeskedést.
Átlag hallgatónak szerintem is teljesen félrevezető ez a Made in Hungary megjelölés, főleg azért, mert nem csak magyar vagy magyar Dj által készített remix-ek mennek.
 #94920  Szerző: Snake
 
djlacee írta:de Wawa - Sombrita magyar remixben megy :smoke:
Sztem most lelki csalódást okoztál. Ilyen keményet nem szabad írni!
Ja, h talán gondolkozni kellett volna előre? Én gondolom rosszul?
 #94889  Szerző: djlacee
 
de Wawa - Sombrita magyar remixben megy :smoke:
 #94888  Szerző: Ivoa
 
Ma a "Made in Hungaryben": "Csak a legjobb magyar számokat játsszuk Nektek a következő órában. Érkezik tehát Wawa és a Sombrita!" :troll:

Lassan tényleg csak Kállay-Saunders András Fly című száma lesz Made in Hungary.
 #94772  Szerző: veterán
 
orrhang írta:hát pedig én megmondtam :lol:

viccet félretéve off: mennyi olyan ember van, akinek f..ngja nincs arról , hogy működik egy rádió és azt hiszi magáról ő milyen frankó, jókat nevetek a hozzászólásokon.
on
ezt mondom en is

a baj csak az hogy a szakma is tele van khmti khmtusz ilyenekkel
 #94770  Szerző: orrhang
 
hát pedig én megmondtam :lol:

viccet félretéve off: mennyi olyan ember van, akinek f..ngja nincs arról , hogy működik egy rádió és azt hiszi magáról ő milyen frankó, jókat nevetek a hozzászólásokon.
on
 #94769  Szerző: LuciFerko
 
veterán írta:Mar megint megmondoember-riado van. :)
Mi? :D
 #94768  Szerző: veterán
 
Mar megint megmondoember-riado van. :)
  • 1
  • 482
  • 483
  • 484
  • 485
  • 486
  • 565