RADIOSITE Fórum

  • Spirit FM

 #120862  Szerző: zsigulifm
 
LewyDee írta:
mihalylovics írta:
adminisztrator írta:jól ki lett tömve vallási műsorokkal ez is
http://www.kontaktradio.hu/msoraink/msoraink-idrendben
Ezt csak igazolni tudom, ma akárhányszor megállt rajta a telefonom keresője, egyházi zene ment (mellesleg Terézvárostól viszonylag távol, Kőbányán és Zuglóban történt mindez, de ez egy másik történet).
naja, 300W-os kisközösségi :D
Kistarcsán, földtől 16 méterre levő, V poláros dipol-al most 22-23 dB-el jön, régebben erősebb volt, lejött az rds is simán, 300 watt tuti nincs már, szerintem olyan 30 wattal nyomhatják (vagy borzalmas állapotban van az antenna és visszaszabályoz az adó). Mostanság nekem is fura volt, hogy akárhányszor odatekertem, olyan volt, mintha máriát hallanék.
 #120822  Szerző: LewyDee
 
mihalylovics írta:
adminisztrator írta:jól ki lett tömve vallási műsorokkal ez is
http://www.kontaktradio.hu/msoraink/msoraink-idrendben
Ezt csak igazolni tudom, ma akárhányszor megállt rajta a telefonom keresője, egyházi zene ment (mellesleg Terézvárostól viszonylag távol, Kőbányán és Zuglóban történt mindez, de ez egy másik történet).
naja, 300W-os kisközösségi :D
 #120813  Szerző: mihalylovics
 
adminisztrator írta:jól ki lett tömve vallási műsorokkal ez is
http://www.kontaktradio.hu/msoraink/msoraink-idrendben
Ezt csak igazolni tudom, ma akárhányszor megállt rajta a telefonom keresője, egyházi zene ment (mellesleg Terézvárostól viszonylag távol, Kőbányán és Zuglóban történt mindez, de ez egy másik történet).
 #106836  Szerző: mihalylovics
 
nyikolaj írta:Attól,hogy átkeresztelték a kisközöket helyi közösségi rádióvá,nem változik a vételkörzet.Sajnos.
Nem, nem kereszteltek át semmit! Épp az előbb írtam, vannak még kisközök, hivatalosan is, és vannak helyi közösségiek, pl. a szombathelyi Nyugat Rádió és a győri Győr+ Rádió. Csak az zavarhatott meg, hogy nehezményeztem, hogy a Kontakt, bár hivatalosan kisköz, olyan nagy a vételkörzete (és állítólag akkora teljesítménnyel ad), mintha egy helyi adó lenne (persze közösségi).
 #106834  Szerző: nyikolaj
 
Attól,hogy átkeresztelték a kisközöket helyi közösségi rádióvá,nem változik a vételkörzet.Sajnos.
 #106642  Szerző: mihalylovics
 
Pasa írta:
mihalylovics írta:Ez egyáltalán kisköz? Nem egy helyi közösségi? (a 100 watt feletti teljesítmény miatt kérdezem)
Ez kisközösségi, bár asszem nincs már ez a kategória, csak közösségi rádió van. Ennek az adónak az engedélye viszont csak 10 wattra szól.
Létezik még a kisköz-kategória, magyarul ez hivatalosan kisköz, nem hivatalosan helyi közösségi, már ha igaz a 100w feletti teljesitmény (szerintem igaz). De már évek óta így megy...
 #106615  Szerző: mimi
 
adminisztrator írta:Az a 4 se fog nyerni. Tulajdonkèppen aki a jelen szabályozás alatt kisközt akar, annak elment az esze.
Arra tökéletes, hogy szóljon a nóta, szálljon az üzenet, fényesedjen a polgármester segge és szórja az igét a plébános.
 #106613  Szerző: markfelt
 
mimi írta:
Pasa írta:
mihalylovics írta:Ez egyáltalán kisköz? Nem egy helyi közösségi? (a 100 watt feletti teljesítmény miatt kérdezem)
Ez kisközösségi, bár asszem nincs már ez a kategória, csak közösségi rádió van. Ennek az adónak az engedélye viszont csak 10 wattra szól.
Hogyne volna, most is folyamatban van egy pályázati eljárás, 21 pályázóból 17-et vissza is dobtak.
Az a 4 se fog nyerni. Tulajdonkèppen aki a jelen szabályozás alatt kisközt akar, annak elment az esze.
 #106608  Szerző: mimi
 
Pasa írta:
mihalylovics írta:Ez egyáltalán kisköz? Nem egy helyi közösségi? (a 100 watt feletti teljesítmény miatt kérdezem)
Ez kisközösségi, bár asszem nincs már ez a kategória, csak közösségi rádió van. Ennek az adónak az engedélye viszont csak 10 wattra szól.
Hogyne volna, most is folyamatban van egy pályázati eljárás, 21 pályázóból 17-et vissza is dobtak.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 33