RADIOSITE Fórum

  • Spirit FM

 #106602  Szerző: Glenn
 
mihalylovics írta:Ez egyáltalán kisköz? Nem egy helyi közösségi? (a 100 watt feletti teljesítmény miatt kérdezem)
Ez kisközösségi, bár asszem nincs már ez a kategória, csak közösségi rádió van. Ennek az adónak az engedélye viszont csak 10 wattra szól.
 #106537  Szerző: Glenn
 
adminisztrator írta:Mondjuk engem a legkevésbé se zavar.
Engem sem, sőt néha jó hallgatni éjszaka.
 #106536  Szerző: markfelt
 
Pasa írta:Állítólag 300 wattal megy. :shock:
Ennek lehet alapja, az egész belvárosban fogható egy piszkafával is.

Mondjuk engem a legkevésbé se zavar.
 #106530  Szerző: zsigulifm
 
Valaki nagy span ott, pontosan... Azt ne mondjátok, hogy senki sem figyeli, mert anno pl. a Cool fm-nek azért is szóltak, ha pl az mpx teljesítmény nem volt jól belőve, meg néha kiment a hatóság megnézni, hogy mi a szitu az adóval. Minimum 100 wattal ad a kontakt amúgy, itt Tarcsán tetőantennával jön néha forgó RDS-el, kocsiba és jobbfajta hordozható vevőn(tecsun pl 600) kicsit zajosan, de itt van.
 #106525  Szerző: hori
 
LewyDee írta:az semmi, de miért adhat a megengedett teljesítmény harmicszorosával? senkinek sem szúr szemet, vagy ilyen nagy span ez a?

Senki nem figyeli és azért. Ennyiből a zalaegerszegi Stúdió FM 96,3, mint kisközösségi rádió miért hallható Zalaegerszegtől 15km-re is ? Egyébként még távolabb is...
 #106516  Szerző: LewyDee
 
az semmi, de miért adhat a megengedett teljesítmény harmicszorosával? senkinek sem szúr szemet, vagy ilyen nagy span ez a?
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 33