RADIOSITE Fórum

  • Klubrádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #194957  Szerző: Goldfinger15
 
Glenn írta:Szépen bővül a hálózat, elindult a negyedik fővárosi adó is a 91,2-n. :shock:
Érdekes módon ez is Pasaréten, ahol már van egy, igaz, gyengébb térerővel (91,4).
A másik kettő merre ad? Egyébként még áprilisban befogtam a Keletitől kifelé vonattal a százlábúnál a 92.9-en.
 #194944  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2021.11.15. 20:50 Szépen bővül a hálózat, elindult a negyedik fővárosi adó is a 91,2-n. :shock:
Érdekes módon ez is Pasaréten, ahol már van egy, igaz, gyengébb térerővel (91,4).
Ezt azért érdemes lenne kivizsgáltatni, mert így nem oké.
 #194941  Szerző: Glenn
 
Szépen bővül a hálózat, elindult a negyedik fővárosi adó is a 91,2-n. :shock:
Érdekes módon ez is Pasaréten, ahol már van egy, igaz, gyengébb térerővel (91,4).
 #193979  Szerző: tvarculat95
 
Nálam A 87.8 on megy A Klub Rádió A Szomszédból
 #193978  Szerző: Glenn
 
Glenn írta: 2021.06.12. 15:56A 88,5-ön a Klubrádió streamjével egyezik.
Jelenleg ismét hasít... :shock:
 #192966  Szerző: Glenn
 
Valaki megint nem bír magával. A 88,5-ön bógárgyagyusz hangját véltem felismerni, és jé, a Klubrádió streamjével egyezik. :x
 #192215  Szerző: Glenn
 
Politikai talkrádiók mindenhol vannak a világban, és szükség is van rájuk. A gond csak az, hogy mindig az éppen regnáló hatalom határozza meg, melyik irányzat kapjon elsőbbséget. Jól látszik, hogy a Karc FM mekkora prioritást élvez a pályázatoknál, de pont ugyanez volt a helyzet 2010 előtt a Klubrádiónál is (a Lánchíd Rádió egyetlen gyenge fővárosi frekit kapott csak, a Klub meg félországos lett). Ha sikerült 2009-ben elosztani politikai alapon a két országos hálózatot, sőt a DVB-T rendszerű tévében meg volt ATV és Hír TV ingyen, talán konszenzusra kéne jutni most is. A Klubrádió elkaszálta magát, ez világos, de pályázhat újra és nyerhet is. Nem értem a tulaj hisztijét, bár igaz, elvették a játékát (meg a lét is), de visítás helyett inkább próbáljon meg előrenézni...
 #192206  Szerző: Béci09
 
Az a baj, hogy a politikai rádiók még jó ideig nem fognak eltűnni, akárki is lesz hatalmon, hiszen kiváló propagandaeszköz, főleg az idősebbeknél. :x Örömteli, hogy a klubrádiót kiirtották az éterből és remélhetőleg hamarosan online is vége lesz a dalnak, de ez nem sokat ér, ha közben a Karc FM él és virul, sőt minden másnap nyer egy frekvenciát, márpdig sajnos ez a helyzet. Akkor sem fog változni, ha mondjuk jövőre megnyerik a választást feriék. Annyiban lesz más a helyzet, hogy a Karc FM-et próbálják majd minden lehetséges módon ellehetetleníteni, de közben a Klubrádió (vagy annak a szellemiségi utódja) soron kívül kap frekit Budapesten, majd gátak nélkül építhet országos hálózatot, tehát ugyanott lennénk, mint most. Ha lenne egy olyan párt, ami azt ígéri, hogy tűzzel-vassal irtani fogja a talkrádiókat, kiváltképp a politikai propagandaadókat, eskü rájuk szavaznék, az adót úgyis baromságokra veri el az összes. :D
 #192203  Szerző: nermalcat
 
Moderálva.
 #192195  Szerző: LewyDee
 
noartist írta: 2021.05.07. 13:32 Én maximálisan megértem, hogy dühösek, és az NMHH különböző gyakorlataival is lehet vitatkozni az elmúlt tíz évben, de amit a Klubrádió az elmúlt hetekben csinál, az már egyszerűen túl sok.
https://168.hu/itthon/ujsagirokra-vadas ... _vPdmSjwfU

Remélem, hogy ezek után nem kerül vissza az éterbe és megszűnik.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 137