RADIOSITE Fórum

  • OXYGEN MUSIC

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #198916  Szerző: p0tyi
 
Május 15-én indulnak a Balaton 105.7-en.
 #198747  Szerző: altermanus
 
Sláger TV, Muzsika TV, Zenebutik.... Tudom, tudom, rosszabbnál rosszabb :troll:
 #198711  Szerző: p0tyi
 
Fasza lett ez a rádióvízió. Lehetne tárgyalni a kábelszolgáltatókkal, hogy tegyék be. Nincs magyar zenecsatorna ugyanis.
 #194935  Szerző: Tomi76
 
Nem gondoltam volna, hogy ez ilyen jó. Főleg a 90's és az Oxygen Music az amit szerintem sokat fogok hallgatni. Lehet az én tudatlanságom az oka, hogy nem ismertem korábban, mindenesetre gratulálok a csapatnak ehhez az egész széles spektrumu produkcióhoz. További sok sikert! :yes:
 #194397  Szerző: david72
 
Adele dal hirdetése jött velem szemben facebookon, most hallottam róluk először.
( https://www.facebook.com/oxygenmusic.hu ... 5517689999 )

Szeretnék gratulálni a győri (?!) csapatnak, vissza néztem mi ez a projekt, leszedtem az applikációt. Ilyet még a nagyoknál se nagyon láttam, profi közösségi média, jó app, 64-es mobil stream, 2 milliós nyeremény, bár a weboldal elég gyatra. Látszik, hogy az elején van még. A nagy nagy fikázódás közepette érdekes, hogy ezt senki nem találta meg magának, mint alternatíva. Nem tudok a zenébe belekötni, jó hogy magyar csak a külön csatornán van :yes: Holnap letesztelem munka közben!

Nekem az Ozone nagy nosztalgia, jó újra bele hallgatni.
 #193497  Szerző: knoskamatee
 
péntek hajnal óta élesben megy minden, a mobil app 8. napja elérhető, valamint egy kis szerver restart után visszajött az Ozone FM is, illetve új tematikus csatornák is startoltak, valamint podcastok is helyett kaptak, aktuális hírekkel és nyeremény játék(ok)kal. illetve vannak zenei playlistek hangulathoz és stílushoz, amik cserélgetve vannak. el is lehet felejteni a Spotifyt kis túlzással.
a hétvégén volt egy kis balatoni kitelepülés is, ahol ment is rendesen a promózás. :D

csatornák:
Oxygen Music (HD és CD hangminőségben)
Ozone FM (HD hangminőségben)
Oxygen Happy (HD hangminőségben)
Oxygen Classic Rock
Oxygen Oldies
Oxygen Lounge
Oxygen Love Songs
Oxygen Classics (ÚJ)
Oxygen Spencer-Hill zenék
Oxygen Black Music (ÚJ)
Oxygen Fitness
Oxygen Indie
Oxygen Kids
Oxygen Italo Hits
Oxygen Magyar Zene
Oxygen 80’s
Oxygen 90’s
-
az Oxygen 00’s és 10’s csatornák egyelőre még nem publikusak.

műsorvezetők:
az Oxygen Teamről ismert arcok, mint például Kis Gábor. az Ozone FM-en a Rádió 1-től jött át Kovács Ákos. a tematikus csatornákon többnyire a Karc FM és a Gong FM hírolvasójával Szentgáthi Csabával találkozhattok.
 #193475  Szerző: weiszmatyi
 
ClassCredo írta: 2021.07.24. 12:14 Az lenne a kérdésem, hogy az Oxigen Music és Ozone FM csatornék között mi a különbség, illetve várható, hogy az éppen hallható és az elhangozott dalok megjelenjenek valahol?
Az Oxygen Music egy idén elindult netrádió, az Ozone FM pedig korábban működött FM-en, és annak a "folytatása". Az Oxygen Music jóval változatosabb, több a retro, az Ozone FM főként a mai slágerekre koncentrál. Előbbinek több tematikus mellékcsatornája van, gyakorlatilag az Ozone az Oxygen keretein valósult meg ismételten.
A legegyszerűbben rádiós oldalakon követhetőek vissza, hogy mik szóltak, onlinestream.liveon fent van a playlist.
 #193473  Szerző: ClassCredo
 
Ahogy az https://oxygenmusic.hu/ oldalon látható és hallható elindult a honlap is és ezáltal a már korábban beharangozott csatornák is.
Az lenne a kérdésem, hogy az Oxigen Music és Ozone FM csatornék között mi a különbség, illetve várható, hogy az éppen hallható és az elhangozott dalok megjelenjenek valahol?
 #193188  Szerző: knoskamatee
 
június 26-án megszűnt az Ozone, helyén az Oxygen Black (lesz) hallható. valamint az “Ozoneos” szignál elemeket új köntösben Kálid Artúr kommentálja.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9