RADIOSITE Fórum

• Danubius Rádió

• Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #195161  Szerző: david72

Valami történt mert rettenetesen szól. Nem tudom tudják-e, hogy nem attól szól jól az adás, ha a stereotool minden értékét csutkára tekerjük, hogy minden másik netes rádiónál jobban ÜVÖLTSÖN. Szörnyen van beállítva a stereotool!
 #194767  Szerző: david72

Valaki szóljon, hogy a dalcímkíírásba a szignálok nevei, műsorelemek ne menjenek ki.
 #193950  Szerző: Glenn

homerhamm írta: 2021.09.22. 11:23(remélem karácsonykor lesznek karácsonyi dalok)
:lool: :lool: :lool:
:x :x :x
Válassz emotikont...
 #193949  Szerző: homerhamm

Mostanában ráfüggtem erre a radióra! :yes: (remélem karácsonykor lesznek karácsonyi dalok)
 #192956  Szerző: Redfox81

Sajnos megint elnémult a Danubius és a BDPST Rock is. :(
 #191461  Szerző: moby67

A reggeli show-ból (Petőfi, Retro, R1, stb...) Nekem elegem van, sok önhang hallatás, alig zenével, véget nem érő felesleges fecsegéssel. Végre egy rádió, ha még netes is amit érdemes hallgatni!
 #191224  Szerző: Béci09

Radioinformátor132 írta: 2021.04.09. 11:35 ...még egy Reggeli Show kéne csak Rá A danubius pírítós Balázsékkal vagy a Danubis capuccinó Bokor gáborral :yes:
Legközelebb olvasd el háromszor, amit írtál, és ha baromság, ne küldd el. Sőt, inkább ne is írj többet semmit.
 #191222  Szerző: Rickykeee23

Radioinformátor132 írta: 2021.04.09. 11:35 Én Is szeretem a Danubius Online Radio-t mert Új zenéket és régieket is játszik vegyesen a Rertó meg csak régieket a Rádió 1 meg csak újakat És egyébként is Csak Online Rádió kat halgatok Már szóval Jó hogy Van még egy Reggeli Show kéne csak Rá A danubius pírítós Balázsékkal vagy a Danubis capuccinó Bokor gáborral :yes:
Aztaleborultszivarvégit. :gülü:
 #191220  Szerző: Radioinformátor132

Én Is szeretem a Danubius Online Radio-t mert Új zenéket és régieket is játszik vegyesen a Rertó meg csak régieket a Rádió 1 meg csak újakat És egyébként is Csak Online Rádió kat halgatok Már szóval Jó hogy Van még egy Reggeli Show kéne csak Rá A danubius pírítós Balázsékkal vagy a Danubis capuccinó Bokor gáborral :yes:
 #191219  Szerző: Redfox81

Pihe8 írta: 2021.04.08. 13:37 Az miért van hogy vlc-ben 3 mp után megáll a stream?? :oops:

http://stream.danubiusradio.hu/danubius_192k

Eddig ezzel működött
http://stream.diazol.hu:6020/live.mp3
Az első stream nálam is tökéletesen működik, próbáltam Win7 és 10-es rendszereken is, különböző VLC verziókkal, de egyikkel sem volt gond. A második stream pedig már nyilván halott, aminek az okait Marcell leírta.
ClassCredo írta:Marcell! Köszönjük az őszinte és hiteles tájékoztatást.
Ritka manapság az ilyen, főleg a média területén, ahol mindegyik médium a minnél magasabb hallgató/néző számot szeretnék elérni és elfelejtik a legfontosabb dolgot: a rádió esetében a hallgatók hiteles és nyílt tájékoztatását. Én továbbra is maradok a Danubius hűséges hallgatója, remélem sokan tartanak még velem. :)
További sok sikert és kitartást.
+1 ;)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11