RADIOSITE Fórum

  • Klubrádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #201672  Szerző: Promenád
 
Fakocka írta: 2023.12.30. 23:11 Kicsit tényleg katyvaszos ez a radio, karácsonyi zenék után Rammstein, aztán megint vmi régi lassú zene.. Én sem bánnám, ha Sztár fm vagy esetleg a szlovák Best fm (teljesen más, mint a magyar) félét kezdnének ebből kreálni, normális nosztalgia rádió nem igazán van már itthon.
Előbb utóbb majd csak kialakul valami koncepció.
Mit várt az ember Szerver Páltól? Azt hiszi magáról a mai napig mennyire agytröszt zenei szerkesztésben, csak arról feledkezik meg, hogy elment az idő felette is.
 #201485  Szerző: Fakocka
 
Kicsit tényleg katyvaszos ez a radio, karácsonyi zenék után Rammstein, aztán megint vmi régi lassú zene.. Én sem bánnám ha Sztár fm vagy esetleg a szlovák Best fm (teljesen más mint a magyar) félét kezdenének ebből kreálni, normális nosztalgia rádió nem igazán van már itthon.
Előbb utóbb majd csak kialakul valami koncepció.
 #201446  Szerző: altermanus
 
mihalylovics írta: 2023.12.23. 01:37
altermanus írta: 2023.12.21. 09:03
mihalylovics írta: 2023.12.21. 00:37 új, zenei csatornát indítottak Zebrádió néven: https://zebradio.klubradio.hu/
zenei főszerkesztő: Szever Pál.
véleményem szerint nem rossz, bár a zenei világa kissé kaotikus...
Szerintem nem, van benne pop, Blues. Kicsit Sztar FM feelingem van tőle, de nekem az is tetszett Doktor Borossal.
Sztár FM melyik korszakára gondolsz? Ez ugyanis szerintem teljesen más, mint az volt (nekem speciel a Zebrádió jobban tetszik, mint amilyen a Sztár bármikor volt). Itt jóformán megy minden, a retró slágerektől kezdve, blueson és "májliszájruszon" át Rammstein-ig minden...
Amikor csak reggel ment Doktor Boros, 10 órától pedig műsorvezetés nélkül mentek a zenék. Olyan 2007-től megszűnésig.
amúgy annak örülök, hogy van egy kis rhythm blues-t is játszik egy magyar nyelven megszólaló rádió.
 #201445  Szerző: mihalylovics
 
altermanus írta: 2023.12.21. 09:03
mihalylovics írta: 2023.12.21. 00:37 új, zenei csatornát indítottak Zebrádió néven: https://zebradio.klubradio.hu/
zenei főszerkesztő: Szever Pál.
véleményem szerint nem rossz, bár a zenei világa kissé kaotikus...
Szerintem nem, van benne pop, Blues. Kicsit Sztar FM feelingem van tőle, de nekem az is tetszett Doktor Borossal.
Sztár FM melyik korszakára gondolsz? Ez ugyanis szerintem teljesen más, mint az volt (nekem speciel a Zebrádió jobban tetszik, mint amilyen a Sztár bármikor volt). Itt jóformán megy minden, a retró slágerektől kezdve, blueson és "májliszájruszon" át Rammstein-ig minden...
 #201437  Szerző: altermanus
 
mihalylovics írta: 2023.12.21. 00:37 új, zenei csatornát indítottak Zebrádió néven: https://zebradio.klubradio.hu/
zenei főszerkesztő: Szever Pál.
véleményem szerint nem rossz, bár a zenei világa kissé kaotikus...
Szerintem nem, van benne pop, Blues. Kicsit Sztar FM feelingem van tőle, de nekem az is tetszett Doktor Borossal.
 #196862  Szerző: altermanus
 
Szeretnék gratulálni a szerkesztőségnek. Megy a vita arról, hogy az önkormányzatoknak miért nincs saját médiája, és mi az oka ennek, de egy média jogászt elfelejtenek felhívni. De nem lepődők meg, nem ez az első esett. :gülü2:
 #194962  Szerző: mihalylovics
 
Az nem biztos, hogy Klub volt, de én egyik nap fogtam egy ismeretlen talk-rádiót a 96.4-en is, a Népliget környékén (egyik FM-en fogható adóval se egyezett, net meg nem volt kéznél). A beazonosítást nehezítette még az is, hogy erősen keveredett a közeli SOTE által okozott intermodulációval, így esélyem se volt, de erősen Klub-gyanús a sztori.
 #194958  Szerző: Glenn
 
Goldfinger15 írta: 2021.11.17. 10:47A másik kettő merre ad?
88,5-ön valahol a főváros délkeleti részén van, 104,2-n pedig Üröm környékén jött, meg a HHH északkeleti oldalán. Ezek kicsi adók, jellemzően néhány száz méter, esetleg egy-két kilométer a vételkörzetük.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 137