RADIOSITE Fórum

  • Poptarisznya

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #179618  Szerző: Pihe
 
12.órás elő bakelit party👍
 #152989  Szerző: zenefalo
 
Visszatért a legendás Poptarisznya B.Tóth Lászlóval! Mármint új adásokkal,mai zenékkel,friss Pop Tari Toppal! Fura volt hallgatni a 80-as évek zenéi után Calvin Harrist, New Level Empire-t hallani. ^^
 #118176  Szerző: DRoland
 
2013. július 1-én új műsor indul a poptarisznya.hu-n: a rock zene kedvelőinek nagy örömére útjára indul a Rocksziget! Minden hétfő este 20 órától jönnek az igazi rock dalok – egy igazi rockertől. A műsor házigazdája ugyanis nem más mint Szigeti Ferenc, a hazai rockélet egyik legkiemelkedőbb alakja, aki nemcsak aktívan zenél, de kiadói, rádiós, televíziós és közéleti tevékenységével formálja a magyar rockot.
Minden hétfőn este 20 órától tehát beindul a ROCK a poptarisznya.hu-n!
 #117467  Szerző: Pihe
 
Kép
 #117208  Szerző: DRoland
 
64kb/s-es a mobilstreamük, nem generál olyan nagy adatforgalmat. De nemcsak a mobilnetek ára a lényeg, hanem a lefedettség is. Nem kell HSDPA végig, csak legyen mindig stabil EDGE.
 #117195  Szerző: kukac
 
Naponta 4-5 óra poptarisznya mobilneten... Nem luxus, de nem is túl bölcs dolog.
 #117192  Szerző: mimi
 
donder írta:
DRoland írta:Szerintem ez egy jó rádió, változatos zenék, neves műsorvezetők, ha tehetem, akkor hallgatom. Kár, hogy csak netes, kocsiba nehéz megoldani.
meg lehet oldani csak enyhén szólva drága lesz.. :D
azért már rég nem tartunk ott, hogy olyan megfizethetetlen és ritka lenne a mobilinternet....
 #117178  Szerző: donder
 
DRoland írta:Szerintem ez egy jó rádió, változatos zenék, neves műsorvezetők, ha tehetem, akkor hallgatom. Kár, hogy csak netes, kocsiba nehéz megoldani.
meg lehet oldani csak enyhén szólva drága lesz.. :D
 #117047  Szerző: DRoland
 
Szerintem ez egy jó rádió, változatos zenék, neves műsorvezetők, ha tehetem, akkor hallgatom. Kár, hogy csak netes, kocsiba nehéz megoldani.