RADIOSITE Fórum

  • Cool FM

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #199303  Szerző: Glenn
 
p0tyi írta: 2023.05.26. 13:49 Régi szép idők, amikor még a 107.3-on is szóltak. Lehet, nem ártana egy fél éves ideiglenest kérni rá megint. :D
Sokszor elmondták már, hogy eszük ágában sincs többet FM-en sugározni. Gondolom, ez nem fog változni a jövőben sem.
 #199301  Szerző: p0tyi
 
Régi szép idők, amikor még a 107.3-on is szóltak. Lehet, nem ártana egy fél éves ideiglenest kérni rá megint. :D
 #187773  Szerző: homerhamm
 
Épp az megy ismétlődve: " Fedezz fel új zenéket a CoolFmmel, Fresh Beat Cool Fm. Fedezt fel új zenéket a CoolFmmel, Fresh Beat. Cool Fm." folyamatosan... :D
 #186474  Szerző: Gyurii
 
Glenn írta: 2020.02.16. 12:38 Most, hogy az autóban több ezer rádiót tudok már egyszerűen hallgatni, van végre összehasonlítási alapom. Szerintem az Xbeat magasan a legjobb zenei rádió, legalábbis ami a dance rádiókat illeti. ;)
Pont jól vegyítik az új és régebbi zenéket és többnyire ismert slágerek mennek. Ez a lényeg, mert a sok ismeretlen zene elkapcsolási faktor. Ilyet eddig az Xbeat-en kívül csak külföldi rádiókon találtam. :yes:
Viszont sok az ismétlés, (nyilván nem annyi, mint az R1-en), és többször frissíthetnék a tracklistet. Bár most múlt héten pont frissítették. Bekerült az új Ilkay Sencan - Not so sad, ami hatalmas pozitívum! :)

Amúgy adom én is kimagaslik a magyar átlagból az Xbeat! Igényes rádió! ;)
 #186464  Szerző: Glenn
 
Most, hogy az autóban több ezer rádiót tudok már egyszerűen hallgatni, van végre összehasonlítási alapom. Szerintem az Xbeat magasan a legjobb zenei rádió, legalábbis ami a dance rádiókat illeti. ;)
Pont jól vegyítik az új és régebbi zenéket és többnyire ismert slágerek mennek. Ez a lényeg, mert a sok ismeretlen zene elkapcsolási faktor. Ilyet eddig az Xbeat-en kívül csak külföldi rádiókon találtam. :yes:
 #185992  Szerző: Glenn
 
Egészen pontosan 30. Szerintem kicsit túlzás, van néhány felesleges (szerintem).
 #185989  Szerző: homerhamm
 
Több mint 20 streamjük is lett. :shock: Ed Sheeran, Pink, YT Trendy, magyar zenés, Top10, stb. Nem semmi... :chinese:
 #182621  Szerző: homerhamm
 
Jess Glynne - Thursday megy a Coolon és a Kék Dunán is, kb egyszerre. :D
 #182489  Szerző: Glenn
 
homerhamm írta: 2019.04.02. 12:22
zakopanendre írta: 2019.04.02. 11:56 El tudnám képzelni egy kisközi frekin. 97, 87.6...
Támogatom az ötletet :)
Hiába támogatjátok, ők nem akarják. Saját döntésük volt, hogy nem kérték a 107,3-on a hosszabbítást. :(
 #182483  Szerző: homerhamm
 
zakopanendre írta: 2019.04.02. 11:56 El tudnám képzelni egy kisközi frekin. 97, 87.6...
Támogatom az ötletet :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10