RADIOSITE Fórum

  • Cool FM

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #51103  Szerző: coolfm
 
Háhá. tévesek voltak az infóim! Az antennát csak átkábeleztük, nem lett kicserélve, úgyh értetlenül állok a teljesítménycsökkenés mögött! :S

LoL, nem is tudtam, hogy 107.2 - n jön a Neo, eddig a Kossuth volt néha zawaró tényező Pesten!

Kőbányán én is néztem múltkor a vételt, elkéne szóljon pedig odaáig, de valamiért nem! Keleti fele sokkal jobb, valamint Zugló felé!
 #50922  Szerző: jimmer
 
milyen antenna volt eddig és milyen van most? nekünk pl 1,5-es aldena van, igaz nem teljes körsugárzó, de le nem cserélném semmi pénzért egy KB-A -ra..
 #50897  Szerző: Snake
 
Nem a hol lakom a kérdés, mert itt sosem jött, viszont kőbánya felé nekem gyengébbnek tűnik.
 #50891  Szerző: mkabelhusk
 
Nálam is gyengébb

Nekem itt az V.ker-ben jött RDS-el mobilon a tetőtéri ablakban most zajos de sztereo-s

legnagyobb változást XX.ker-ben X.emleten 107.2 NEO FM igen nyomkodja bár kiforgatható
 #50871  Szerző: coolfm
 
Merre felé laksz snake? Elvileg a teljesítmény maradt a régiben! A beállítások ugyanazok, az antenna javításával viszont lehet, hogy valami megváltozott, de az időjárás is függvénye lehet:))
 #50789  Szerző: Snake
 
Csak nálam gyenge a kimaradás óta vagy szar a tunerem? :D
 #50561  Szerző: coolfm
 
Pasa írta:
djlacee írta:Neten megy, és ugyan az a gumizenéje, mint az Egerszegnek
Akkor csak az adó halt meg? Lehet, hogy nem bírta a 30 wattot... :sealed: :o
:) Az adóberendezésünk a melegtől kissé megzawarodott, de a hibát elhárítottuk, vadiúj antennával szépen működik minden tovább!
 #49880  Szerző: Snake
 
Nincs adásssssssssssssssssssss
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10