RADIOSITE Fórum

  • Rise FM Online

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #178114  Szerző: TechY01
 
noartist írta: 2018.07.02. 14:54 Értem én, hogy ez már csak egy MP3-lejátszó, ami egy sarokba ledobott gépről ketyeg, de legalább netre lenne kötve, és nem ugrálna a stream folyamatosan.

Az is csodálatos, hogy valamelyik nap szinte minden zene között elhangzott, hogy bizony, itt minden este trackpremier van Iller Bálinttal.

Nem lehetne ezt kicsit igényesebben?
Nálam nem akad.
 #178112  Szerző: noartist
 
Értem én, hogy ez már csak egy MP3-lejátszó, ami egy sarokba ledobott gépről ketyeg, de legalább netre lenne kötve, és nem ugrálna a stream folyamatosan.

Az is csodálatos, hogy valamelyik nap szinte minden zene között elhangzott, hogy bizony, itt minden este trackpremier van Iller Bálinttal.

Nem lehetne ezt kicsit igényesebben?
 #173405  Szerző: whoisthere
 
Ha van az életben biztos és változatlan, akkor az a Risefmonline oldala és világa. :lool:
 #170383  Szerző: noartist
 
atlagosjofiu írta:Sziasztok! Nem tudom, hogy a tulaj olvasni fogja-e, remélem igen. ☺ Régen sokat hallgattam még a rendes állomást. Már akkor is azt éreztem, hogy akár tök jó is lehetne ez a csomag, ha igényesebben szerkesztették volna. Nincs ez másként most sem. Miért nem próbálnak meg egy tisztesen felépített netes rádiót készíteni ebből a kavarodásból? Sok lehetőség van, meg kéne próbálni, elhivatottság kérdése.
Nem egy rossz elképzelés, mert konkurencia nem igazán van itthon. Neten sem, FM-en sem.
Ismert név, és annak idején rendszeresen a stream toplisták élén volt, még a StereoPlayer-korszakban is. Aztán jött a streamcsere, és elszállt az egész. Látok benne fantáziát, csak több törődést igényelne, mint az utóbbi időben. JoNeS az illetékes, kíváncsi lennék az álláspontjára.
 #169982  Szerző: atlagosjofiu
 
Sziasztok! Nem tudom, hogy a tulaj olvasni fogja-e, remélem igen. ☺ Régen sokat hallgattam még a rendes állomást. Már akkor is azt éreztem, hogy akár tök jó is lehetne ez a csomag, ha igényesebben szerkesztették volna. Nincs ez másként most sem. Miért nem próbálnak meg egy tisztesen felépített netes rádiót készíteni ebből a kavarodásból? Sok lehetőség van, meg kéne próbálni, elhivatottság kérdése.
 #168477  Szerző: Csongii
 
http://www.risefmonline.hu/
Ez meg itt szól, egész jó pofa a lejátszó, de azért valami tartalom se ártana, persze ha csak a zenegép megy, akkor mindegy.
 #166096  Szerző: ZooLa
 
witiruve írta:de a streamstat-on mégis referenciaként van feltüntetve
Kép
Attól, hogy valami múlt idő, még lehet referencia. Anno a Sztárnetnél is volt hasonló lista tele döglött rádiókkal.
 #166092  Szerző: witiruve
 
de a streamstat-on mégis referenciaként van feltüntetve
Kép
 #163859  Szerző: thenewdeam0n
 
Undorító hogy a VirtualPro-nak még vannak ügyfelei :D
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8