RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió, Youventus Rádió, BDPST Rock, Roxy Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #189771  Szerző: Garfield
 
shadoe írta: 2021.01.06. 21:06
Garfield írta: 2021.01.05. 21:52 szerintem M.o.-n az online rádiózás halva született, én nem erőltetném.
Nem látok rá a témára teljesen, de én egy olyan netrádióról tudok, ahol komoly követőtábora van - nem is a rádiónak, hanem leginkább bizonyos műsoroknak, ez pedig a poptarisznya.hu. Erős műsorvezetői gárda, és gondolom, komoly munka áll a háttérben.
A poptarisznya.hu egy nagyon érdekes jelenség, tudtommal az az egyetlen valódi műsorokkal, műsorvezetőkkel rendelkező internetes rádió, ami tovább húzta egy-két évnél, ráadásul úgy, hogy nem kifejezetten fiataloknak szól, sőt inkább az ötvenes-hatvanas korosztályt szólítja meg. Kíváncsi lennék a titkukra.
 #189768  Szerző: shadoe
 
Garfield írta: 2021.01.05. 21:52 szerintem M.o.-n az online rádiózás halva született, én nem erőltetném.
Nem látok rá a témára teljesen, de én egy olyan netrádióról tudok, ahol komoly követőtábora van - nem is a rádiónak, hanem leginkább bizonyos műsoroknak, ez pedig a poptarisznya.hu. Erős műsorvezetői gárda, és gondolom, komoly munka áll a háttérben.
 #189759  Szerző: kondalyuk
 
Garfield írta: 2021.01.05. 21:52 Nagyon úgy tűnik, hogy egyetlen FM adónak sem kell már a Danubius név, legalábbis az elmúlt 11 évben nem kellett, hiába volt piacvezető évekig. Azt, hogy jó döntés volt-e a Nonstop-ot Danubius-ra átnevezni, majd pár hónap múlva fogjuk látni a hallgatottsági adatokból (illetve hát mi nem, csak az üzemeltető), de minden esetre érdekes jelenség lesz, tudtommal még nem volt ilyen, hogy egy évek óta halott adót online rádióként hoznak vissza. Egyébként szerintem M.o.-n az online rádiózás halva született, én nem erőltetném.
Azért ez nem volt ilyen egyszerű, ha jól tudom, a céget csak tavaly vagy tavalyelőtt számolták fel teljesen. Illetve a régi Danubius mögött ott volt a külföldi szakmai csapat és szellemiség (mint a Sláger mellett is), ami elősegítette, hogy mindkét rádió erős legyen a piacon. Pont ez a szakmaiság hiányzik a mai piacról, egy rádió nem a névtől lesz jó. Nézd a Sláger FM esetét: olyan lett mint a régi Sláger Rádió? Nem. A Retro Rádió olyan lett? (a néven kívül szinte mindent lekoppintottak). Nem.

Ha valami csoda folytán visszatérne FM-re a Danubius márka, örülnék és drukkolnék neki (nyilván több tőke kerülne az egészbe), de 12 év távlatában sem sok mindent várok egy semmilyen online rádió átnevezésétől.
 #189758  Szerző: Garfield
 
kondalyuk írta: 2021.01.05. 21:24
Milu írta: 2021.01.05. 19:46
Garfield írta: 2021.01.05. 17:39
OFF:
Én a Petőfinek is el tudtam volna képzelni Danubius nevet, de azok a maradi hülyék még 50 év múlva is a Rákosi-korszakból visszamaradt neveket fogják használni, mer' há' a hagyomány...
ON:
Egyébként a Nonstop egy rohadt jó rádió, szóval ha Danubiusként is ilyen marad, akkor jó helyre ment a név.
Szerintem kár volt egy netrádióra elpocsékolni ezt a nevet, FM-en tudott volna igazán nagyot ütni a "Danubius" visszatérése. :(
+1
Semmi értelmét nem látom ennek a lépésnek.
Nagyon úgy tűnik, hogy egyetlen FM adónak sem kell már a Danubius név, legalábbis az elmúlt 11 évben nem kellett, hiába volt piacvezető évekig. Azt, hogy jó döntés volt-e a Nonstop-ot Danubius-ra átnevezni, majd pár hónap múlva fogjuk látni a hallgatottsági adatokból (illetve hát mi nem, csak az üzemeltető), de minden esetre érdekes jelenség lesz, tudtommal még nem volt ilyen, hogy egy évek óta halott adót online rádióként hoznak vissza. Egyébként szerintem M.o.-n az online rádiózás halva született, én nem erőltetném.
 #189757  Szerző: kondalyuk
 
Milu írta: 2021.01.05. 19:46
Garfield írta: 2021.01.05. 17:39
Wolfman írta: 2021.01.04. 14:02 WTF
https://media1.hu/2021/01/04/danubius-r ... top-radio/
OFF:
Én a Petőfinek is el tudtam volna képzelni Danubius nevet, de azok a maradi hülyék még 50 év múlva is a Rákosi-korszakból visszamaradt neveket fogják használni, mer' há' a hagyomány...
ON:
Egyébként a Nonstop egy rohadt jó rádió, szóval ha Danubiusként is ilyen marad, akkor jó helyre ment a név.
Szerintem kár volt egy netrádióra elpocsékolni ezt a nevet, FM-en tudott volna igazán nagyot ütni a "Danubius" visszatérése. :(
+1
Semmi értelmét nem látom ennek a lépésnek.
 #189755  Szerző: Milu
 
Garfield írta: 2021.01.05. 17:39
Wolfman írta: 2021.01.04. 14:02 WTF
https://media1.hu/2021/01/04/danubius-r ... top-radio/
OFF:
Én a Petőfinek is el tudtam volna képzelni Danubius nevet, de azok a maradi hülyék még 50 év múlva is a Rákosi-korszakból visszamaradt neveket fogják használni, mer' há' a hagyomány...
ON:
Egyébként a Nonstop egy rohadt jó rádió, szóval ha Danubiusként is ilyen marad, akkor jó helyre ment a név.
Szerintem kár volt egy netrádióra elpocsékolni ezt a nevet, FM-en tudott volna igazán nagyot ütni a "Danubius" visszatérése. :(
 #189753  Szerző: Garfield
 
Wolfman írta: 2021.01.04. 14:02 WTF
https://media1.hu/2021/01/04/danubius-r ... top-radio/
OFF:
Én a Petőfinek is el tudtam volna képzelni Danubius nevet, de azok a maradi hülyék még 50 év múlva is a Rákosi-korszakból visszamaradt neveket fogják használni, mer' há' a hagyomány...
ON:
Egyébként a Nonstop egy rohadt jó rádió, szóval ha Danubiusként is ilyen marad, akkor jó helyre ment a név.
 #187874  Szerző: Milán
 
Siófokon is egy nagyobb üzletben
 #187785  Szerző: djlacee
 
Sopronban az egyik kávézóban ez szól
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24