RADIOSITE Fórum

  • Danubius Rádió, Youventus Rádió, BDPST Rock, Roxy Rádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #198997  Szerző: Milán
 
Arra már rájöttem viszont, hogy CentovaCastot használnak a rádiók üzemeltetésére. Szóval túl sok meló nincs egyikkel se, max a zenetárat kell időnként cserélgetni.
 #198996  Szerző: Snake05
 
Roxyn első óra negyedik zenéje Tom Jones - Sexbomb, 99-ből, nem tudom ez mennyire fér be a "csak mai zene" stílusba, Rádió 1-en tán 2003-as a legrégebbi dal. Amúgy egész jó, szerintem ezt fogom hallgatni abban a pár órában amikor a R1-en hülyeség megy.
 #198853  Szerző: zenefalo
 
IstvánB írta: 2023.04.15. 22:42 Facebook oldalra teszik fel milyen zenék lesznek. Ez egy rádió 1 klón eddig. :hit:
Lehetne a neve is rádió 2.. :twisted:
Némi átfedést látok eddig, de sok vonásban messze van tőle. Az R1 elképesztően szűk látókörű, 1-3 éves zenék orrvérzésig játszva. A leírásból eddig az látszik, hogy ezen a Roxyn mixműsorok nemigen lesznek :( Mondjuk, a szlogen itt is sántít, hogyha 20 éves zenék is felcsendülnek, az nem mai zene. Inkább a legjobb tánczenék, vagy ilyesmi illene ide.
 #198850  Szerző: tomee
 
Jó, azt már nagyjából a legelején tisztázták, hogy ez ilyen lesz. Teasel-nek naponta 5-6 zenét, de arra lehet számítani, hogy a R1-hez képest még így is sokkal változatosabb lesz pláne, ha az újabb zenék is hamarabb fognak bekerülni.

Elnézve, hogy a Retro-n meg a R1-en kívül mennyi energiát ölnek a többi rádióba, nem vagyok róla meggyőződve, hogy sokkal jobban jártunk volna, ha a Radio Plus kezdte volna meg az üzemeltetést... Vagy kallódhatott is volna tovább, ahogy az elmúlt 12 évben.

Egyébként meg így, hogy egy másodpercet sem szólt még valójában, nem is lehet semmilyen következtetést, hogy milyen lesz összességében. Szerintem már az is valami, hogy egyáltalán eljutott idáig a dolog, mert pár hónapja egy fillért nem adtam volna érte, hogy ez valaha be fog következni.
 #198846  Szerző: IstvánB
 
Facebook oldalra teszik fel milyen zenék lesznek. Ez egy rádió 1 klón eddig. :hit:
Lehetne a neve is rádió 2.. :twisted:
 #198757  Szerző: tomee
 
IstvánB írta: 2023.04.04. 22:07 Most bedobták a köztudatba, nézik a véleményeket és még tudják formálni a végeredményt.

Hifi minőség az nagy előnye lesz.

Radio Inside szerintem még nem fog rettegni, hogy konkurencia érkezik. :roll:
Azt a meglepődés részét nem teljesen értem a részükről, hogy be lett harangozva, hogy "visszatér" a Roxy, erre az emeberek értelemszerűen a régire kezdtek asszociálni, és ezzel kapcsolatban lettek igényeik, majd ezeket az amúgy jogos elvárásokat kellett kicsit lejjebb tekerniük, illetve magyarázkodniuk.

A bejelentés előtt én nagyjából olyannak képzeltem el, mint amilyen most a Rise FM, de itt a stílusok alcsatornákra való bontása értelemszerűen nem fog megvalósúlni.

Attól, hogy inkább mainstream lesz én annyira nem mászok falra, ha közben vegyítve van régebbi zenékkel, mert tuti változatosabb lesz, mint korábban bármikor, bár Ed Sheeran-re meg a többiekre bőven ott van jelenleg nekik a Danubius meg a Juventus.

Véleményem szerint akkor sikerülne legjobban az egész, ha:

- Vissza tudnák Bakonyi Gábort hozni station voice-nak (nem véletlen, hogy a R1 is ragaszkodott a reboot után Bognár Tamáshoz, illetve a Retro Kautzky Armandhoz)

- Ha még konzerv formában is, de lennének visszahallgatható mixek, mert az mindig hozzátartozott a brandhez.

Tartok tőle, hogy ilyen szempontok amúgy nincsenek, de majd úgyis kiderül milyen lesz, és nyilván tud majd forálódni a visszajelzések alapján.
 #198755  Szerző: IstvánB
 
Most bedobták a köztudatba, nézik a véleményeket és még tudják formálni a végeredményt.

Hifi minőség az nagy előnye lesz.

Radio Inside szerintem még nem fog rettegni, hogy konkurencia érkezik. :roll:
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24