RADIOSITE Fórum

  • Klubrádió

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #3234  Szerző: LuciFerko
 
a 91.8on az előbb valami nagyon elvont deep-electro szám ment, most meg valami komolyzene "féle". a többi helyi adón is vannak ilyen durvulások este?
 #2960  Szerző: Sokol404
 
MikySoft írta:
Sz. írta:Úgy hallom megújult a Megbeszéltük. Már nemcsak Bolgár György van a mikrofon mögött hétköznaponként (pontosabban ő nincs már, mert hosszabb szabadságra ment), hanem Bakács Tibor, Havas Henrik, Gálvölgyi János, Dési János, Vicsek Ferenc és Kuncze Gábor (igen ő) is. :roll:
Igen. Már 2 hete nincsen drága Bolgár úr. MOD
MOD

Egyszer terjedéskor bejött a KlubRádió a 95,3-on. Egész nap csak duma volt, de az is úgy, mintha direkt unalmasnak akartak volna látszani. Ez a Lánchíd Rádió (politikai) konkurense... Mielőtt elvakultsággal vádolnátok, utóbbi sem nagy ász. :?
 #2373  Szerző: rsite1
 
Sz. írta:Úgy hallom megújult a Megbeszéltük. Már nemcsak Bolgár György van a mikrofon mögött hétköznaponként (pontosabban ő nincs már, mert hosszabb szabadságra ment), hanem Bakács Tibor, Havas Henrik, Gálvölgyi János, Dési János, Vicsek Ferenc és Kuncze Gábor (igen ő) is. :roll:
Igen. Már 2 hete nincsen drága Bolgár úr. Bár ennél a sok majomnál akiket felsoroltál még Bolgár úr a legjobb.
 #2372  Szerző: Sz.
 
Úgy hallom megújult a Megbeszéltük. Már nemcsak Bolgár György van a mikrofon mögött hétköznaponként (pontosabban ő nincs már, mert hosszabb szabadságra ment), hanem Bakács Tibor, Havas Henrik, Gálvölgyi János, Dési János, Vicsek Ferenc és Kuncze Gábor (igen ő) is. :roll:
 #521  Szerző: Pasa
 
Ezért nem értem én sem ezt. Az tény, hogy a hang monó, még a zenék is. :o
 #496  Szerző: Sz.
 
Tudtommal az összes Jam-örökség maradt sztereó, füredin és veszprémin túl.
Egyébként nem értem... Tisztán emlékszem, hogy volt olyan ORTT napirend, amiben az 5 adó mono üzemmódba állítását kérelmezték.
Mindez kb. 1 éve.
 #488  Szerző: Pasa
 
Az miért van, hogy a balatonföldvári és a veszprémi adók sugároznak pilotjelet? :o Ja és a 91,8 egy kissé torzít.
 #14  Szerző: mediasite
 
Klubrádió - Vélemények, hírek.
Ja, és természetesen Bolgár úr.

Weblapja: http://www.klubradio.hu
  • 1
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
  • 137