RADIOSITE Fórum

  • Just4Music - Miskolc

 #190395  Szerző: zenefalo
 
Szerintem, ez is mehet a topiktemetőbe, nem hiszem, hogy elindul ugyanezen a néven bármi is.

Re:

 #188653  Szerző: mjoel
 
yepp írta: 2020.10.03. 13:01 Külső lejátszóval hallgatom, illetve hallgatnám, de az rds : megszűnt.
A weboldalon : hamarosan ... felirat.
Nem volt hosszú életű ez a jajdenagyon beharangozott rádió.
Felvásárolták, valami nagyobb lesz belőle. :)

 #188649  Szerző: yepp
 
Külső lejátszóval hallgatom, illetve hallgatnám, de az rds : megszűnt.
A weboldalon : hamarosan ... felirat.
Nem volt hosszú életű ez a jajdenagyon beharangozott rádió.
 #187778  Szerző: Rádiófigyelő
 
Írtam nekik és segítettek zenei lista ügyben. Ha esetleg olvassa a fórumot a rádió vezetősége innen üzenem, hogy köszönöm. :yes:
 #187713  Szerző: mjoel
 
Rádiófigyelő írta: 2020.07.04. 20:34 Segítséget szeretnék kérni. A Just4Music rádió által játszott zenéket, honnan tudom beszerezni ? Sajnos a Just4Music rádió által játszott track lista nem elérhető. A rádiók általában honnan szerzik be a zenéket ?
Előre is köszönöm.

Általában ahonnan tudják, onnan szerzik be a zenéket. A kiadók is küldik a zenei promóciókat, újdonságokat a rádióknak. Írj nekik biztos segítenek, vagy marad a Sahzam. Persze az utóbbihoz türelem is kell.
 #187707  Szerző: Rádiófigyelő
 
Segítséget szeretnék kérni. A Just4Music rádió által játszott zenéket, honnan tudom beszerezni ? Sajnos a Just4Music rádió által játszott track lista nem elérhető. A rádiók általában honnan szerzik be a zenéket ?
Előre is köszönöm.
 #187638  Szerző: Rádiófigyelő
 
Családommal együtt voltunk a Miskolctapolcai strandon, ahol a Just4Music szólt, sőt az egyik belvárosi kávézóban is ők szóltak.
 #187460  Szerző: Rádiófigyelő
 
Teljesen rendben van ez a rádió. Igényes a szignálparkja, változatos zenéket játszik és a weboldalon leírtak alapján, valóban van óránként helyi hírek. Nem túlzok ha azt mondom, hogy szerintem Magyarország egyik legjobban összerakott online rádiója. Általában neten keresztül hallgatok rádiót, de nagyon kevés ami törekszik is a minőségre. A Just4music felkerült a kedvenc rádióslistám dobogós helyére. :D
 #187185  Szerző: DickJonson
 
yepp írta: 2020.05.20. 09:49 Ugyanaz a tulajdonosi kör lenne ?
Mert a weboldal egy az egyben koppintás.
Global FM
https://globalfm.hu/
Semmi extra, template gyanus. Lattam mashol is ehhez hasonlo netradios oldalt.

 #187177  Szerző: yepp
 
Ugyanaz a tulajdonosi kör lenne ?
Mert a weboldal egy az egyben koppintás.
Global FM
https://globalfm.hu/