RADIOSITE Fórum

  • Rádió X

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #189963  Szerző: aszabolcsszabi
 
Béci09 írta: 2021.01.19. 10:25
IstvánB írta: 2021.01.18. 22:43 Sosem értettem a rádiók miért erőltetik az appot. (Bocsi, tudom van vele munkátok. Meg jól mutat, hogy nekünk ilyenünk is van. :boldog: ) Számomra egyszerűbb egy alkalmazásban válogatni az adások között, mint minden rádióra másik appot nyitni.
Az egyszeri hallgató sokkal könnyebben elkapcsol pl. vezetés közben, ha egy alkalmazásban több adót tud hallgatni. Ellenben ha egy rádiónak külön alkalmazása van, akkor többnyire nem kapcsol el, ami az adott rádiónak kétségtelenül jó. :)
Pontosan, h ne tudj csak úgy elkapcsolni :D Nem egyébként viccet félretéve, csak haladunk a korral. Ahogy a messengernek van appja, miközben az eBuddy-ból elérhető egyszerre még másik csevegőprogikkal (tudom-tudom, nem mai és lehet nem is a legjobb példa). Igazából fejlettebb mint egy Xiia Live, látod az albumborítót, tudsz minőséget választani stream-ből, illetve tudsz az asszony mellett is tinderezni :D :D Márminthogy a zenéket tudod értékelni h szerinted like vagy dislike :)
 #189958  Szerző: Béci09
 
IstvánB írta: 2021.01.18. 22:43 Sosem értettem a rádiók miért erőltetik az appot. (Bocsi, tudom van vele munkátok. Meg jól mutat, hogy nekünk ilyenünk is van. :boldog: ) Számomra egyszerűbb egy alkalmazásban válogatni az adások között, mint minden rádióra másik appot nyitni.
Az egyszeri hallgató sokkal könnyebben elkapcsol pl. vezetés közben, ha egy alkalmazásban több adót tud hallgatni. Ellenben ha egy rádiónak külön alkalmazása van, akkor többnyire nem kapcsol el, ami az adott rádiónak kétségtelenül jó. :)
 #189954  Szerző: IstvánB
 
Sosem értettem a rádiók miért erőltetik az appot. (Bocsi, tudom van vele munkátok. Meg jól mutat, hogy nekünk ilyenünk is van. :boldog: ) Számomra egyszerűbb egy alkalmazásban válogatni az adások között, mint minden rádióra másik appot nyitni.
 #189952  Szerző: aszabolcsszabi
 
IstvánB írta: 2021.01.18. 13:02 Nagyon drukkolok nektek srácok. Már rendeltem antenna erősítőt az autóba, hogy tuti jó legyen a vétel. 8-)

Egy ötlet. Kitehetnétek egy olyan lehetőséget az oldalra, hogy hallgatás saját lejátszóval. Kocsiban Xiialive programmal hallgatom, kellett kis idő mire levadásztam a stream linkjét. :boldog:
Tessék letölteni az appot :P :D In progress a külső lejátszós téma :) Köszi a tippet!
 #189951  Szerző: Sznoka
 
IstvánB írta: 2021.01.18. 13:02 Nagyon drukkolok nektek srácok. Már rendeltem antenna erősítőt az autóba, hogy tuti jó legyen a vétel. 8-)

Egy ötlet. Kitehetnétek egy olyan lehetőséget az oldalra, hogy hallgatás saját lejátszóval. Kocsiban Xiialive programmal hallgatom, kellett kis idő mire levadásztam a stream linkjét. :boldog:
Nagyon köszönjük, ahogy az ötletet is :)
Meg sem fordult eddig a fejünkben, ma kirakjuk mindenképpen ☺️ amúgy a lejátszás rész alatt van egy gomb ami az egyik streamünkre irányul ☺️
 #189950  Szerző: IstvánB
 
Nagyon drukkolok nektek srácok. Már rendeltem antenna erősítőt az autóba, hogy tuti jó legyen a vétel. 8-)

Egy ötlet. Kitehetnétek egy olyan lehetőséget az oldalra, hogy hallgatás saját lejátszóval. Kocsiban Xiialive programmal hallgatom, kellett kis idő mire levadásztam a stream linkjét. :boldog:
 #189924  Szerző: aszabolcsszabi
 
:DDDDDDDDD Oké, végem.
gatilaci0 írta: 2021.01.16. 11:31 A pokol tüzén fogok már elégni, de akkor is kitiltalak. Megint.

noartist
 #189921  Szerző: Sznoka
 
gatilaci0 írta: 2021.01.16. 11:31 A pokol tüzén fogok már elégni, de akkor is kitiltalak. Megint.

noartist
Imádom 😂
 #189917  Szerző: Garfield
 
Sznoka írta: 2021.01.16. 11:54
Garfield írta: 2021.01.16. 11:52
gatilaci0 írta: 2021.01.16. 11:31 ...
Te jól érzed magad attól, hogy állandóan itt spammelsz??
Szerintem ne reagaljunk rá és megunja. Vagy ez túl egyertelmu lenne? 😂
Ez sosem unja meg. Itt van már 3 éve, és volt már legalább 10 profilja, de hiába tiltják ki, mindig szorgalmasan visszaregisztrál, és irkálja a sok hülyeségét. Ez egy beteg ember.
 #189916  Szerző: Sznoka
 
Garfield írta: 2021.01.16. 11:52
gatilaci0 írta: 2021.01.16. 11:31 ...
Te jól érzed magad attól, hogy állandóan itt spammelsz??
Szerintem ne reagaljunk rá és megunja. Vagy ez túl egyertelmu lenne? 😂