RADIOSITE Fórum

  • OXYGEN MUSIC

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #199166  Szerző: glacznorbert1
 
Lehet, hogy van tartozásunk de Dombóváron is megkaptuk! az más kérdés, hogy egyben fizettünk ki fél évet. Ráadásul eddig potyára mert rajtunk kívülálló okokból még szólni sem tudunk 😂
 #199163  Szerző: asr27
 
p0tyi írta:
asr27 írta: 2023.05.15. 18:40 Ez aztán abszolút hiánypótló itt a Balatonnál is az éterben.
Fél órát hallgattam, a Retro és a Rádio 1 zenéi szólnak vegyesen.
Egy valódi új zenét sem hallottam.
Magyar rádiós piac egy nagy nulla. :down:
Csoda is lett volna, ha egy változatos, pörgős, friss zenéket játsszó rádiót indítanak...

Egyébként tényleg jóval gyengébb, mint a Radio 1 volt, ezen a frekvencián. A Balaton nyugati felén már csapkodják a horvát adók.
A R1 még Balatonmáriafürdőn is jó minőségben jött.
Arra is van esély, ha a Rádió Plusznak is sikerül tihanyi frekit szereznie. Ott van még a 98.9. Ez valóban idősebb korosztálynak szól, de szerintem még így is hiánypótló.

Amúgy meg a Rise FM is kérhetne igazán egy ideiglenes frekit, mármint a netes...
Van róla szó, hogy a Rádió Plusz akar egyáltalán balatoni frekit?

Egyébként igen! Simán kérhetne ideiglenes szerződést a netes Rise Fm a 98.9-re! Mekkora nosztalgia lenne már! :shock:
 #199161  Szerző: p0tyi
 
asr27 írta: 2023.05.15. 18:40 Ez aztán abszolút hiánypótló itt a Balatonnál is az éterben.
Fél órát hallgattam, a Retro és a Rádio 1 zenéi szólnak vegyesen.
Egy valódi új zenét sem hallottam.
Magyar rádiós piac egy nagy nulla. :down:
Csoda is lett volna, ha egy változatos, pörgős, friss zenéket játsszó rádiót indítanak...

Egyébként tényleg jóval gyengébb, mint a Radio 1 volt, ezen a frekvencián. A Balaton nyugati felén már csapkodják a horvát adók.
A R1 még Balatonmáriafürdőn is jó minőségben jött.
Arra is van esély, ha a Rádió Plusznak is sikerül tihanyi frekit szereznie. Ott van még a 98.9. Ez valóban idősebb korosztálynak szól, de szerintem még így is hiánypótló.

Amúgy meg a Rise FM is kérhetne igazán egy ideiglenes frekit, mármint a netes...
 #199160  Szerző: Glenn
 
Milán írta: 2023.05.15. 18:54 Kérdés, hogy mekkora teljesítményre kértek és kaptak engedélyt..
Én úgy emlékszem, a Rádió 1 messzebbre szólt innen.
 #199159  Szerző: Milán
 
Kérdés, hogy mekkora teljesítményre kértek és kaptak engedélyt..
 #199158  Szerző: asr27
 
Ez aztán abszolút hiánypótló itt a Balatonnál is az éterben.
Fél órát hallgattam, a Retro és a Rádio 1 zenéi szólnak vegyesen.
Egy valódi új zenét sem hallottam.
Magyar rádiós piac egy nagy nulla. :down:
Csoda is lett volna, ha egy változatos, pörgős, friss zenéket játsszó rádiót indítanak...

Egyébként tényleg jóval gyengébb, mint a Radio 1 volt, ezen a frekvencián. A Balaton nyugati felén már csapkodják a horvát adók.
A R1 még Balatonmáriafürdőn is jó minőségben jött.
 #199157  Szerző: Milán
 
A híreken kívül van műsorvezetés? vagy csak én kapcsolok oda rosszkor?
 #199156  Szerző: Glenn
 
Létezik, hogy gyengébb, mint a 92,6? :shock:
 #199153  Szerző: LuciFerko
 
Már megy is :)
Kép
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9