RADIOSITE Fórum

  • OXYGEN MUSIC

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #198954  Szerző: p0tyi
 
Oxygen Music lesz, nem Ozone FM.
 #198951  Szerző: Snake05
 
Az sem kizárt hogy Ozone FM lesz (bár gondolom Fly nem díjazná túlzottan úgyhogy szerintem is esélyesebb a Zokszigén)
 #198948  Szerző: mihalylovics
 
zoLee írta: 2023.04.25. 19:40 Sláger FM? :O

Nem is tudtam, hogy a budapesti vételkörzet bővítése tervben van.
ugyanaz a tulaj...
 #198947  Szerző: mihalylovics
 
p0tyi írta: 2023.04.25. 18:12 Az NMHH pedig akkor pályáztat, ha van igény.
azért ezt szerintem tudod, hogy nem igaz. a hatóság kénye-kedve szerint pályáztat, igény esetén csak akkor, ha az valami fideszközeli igénylőtöl érkezik. ilyen ott pont nincs, így ki sem írnak semmit. amúgy egy sláger fm-mel is már sokkal jobb lenne a helyzet, mint ezzel a három, sivák-fly-"titu-mitu" féle borzadállyal
 #198946  Szerző: zoLee
 
Sláger FM? :O

Nem is tudtam, hogy a budapesti vételkörzet bővítése tervben van.
 #198945  Szerző: Tomi76
 
p0tyi írta: 2023.04.25. 18:12 A Méz Rádióból egyébként úgy hírlik, lehet, hogy Sláger FM lesz.
Ezt várható volt.
 #198944  Szerző: p0tyi
 
Akkor úgy mondom: más nem rentábilis télen. Az NMHH pedig akkor pályáztat, ha van igény. Nincs igény, mert nem térül meg. Örüljünk annak, hogy lehet féléves ideiglenest kérni újabban.

A Rádió Most egy kaposvári rádió, nem érdekelt más területekben. A Méz Rádióból egyébként úgy hírlik, lehet, hogy Sláger FM lesz.
 #198943  Szerző: mihalylovics
 
p0tyi írta: 2023.04.25. 17:02 A fennmaradó időben szerintem bőven kiszolgál minden igényt a Retro-Petőfi-Rádió1.
ez nagyon nem igaz. rokonaim arrafelé élnek, egyszerűen nem tudnak rádiót hallgatni, mert ezek annyira szarok, hogy csak na (lévén ugyanaz a pár vén dinoszaurusz vezeti őket), de feléjük még külföldi adók se nagyon jönnek (déli part közepe). már az előrelépés lenne, ha a veszprémi mézrádió, esetleg a kaposvári rádió most terjeszkedne a balaton felé, de ha egyszer baszik pályáztatni az nmhh...
 #198942  Szerző: p0tyi
 
Nagyjából teljesen értelmetlen egész éves frekit kérni a Balatonra. A 4 hónap bőven elég, lefedi az elő-, utó- és főszezont. A fennmaradó időben szerintem bőven kiszolgál minden igényt a Retro-Petőfi-Rádió1. Csak az Oxygen pénzét vinné egy egész éves üzem.

Más rádió is követhetné a példájukat, jó kis promo nyárra, csomó üres frekvencia van. Pl. Siófok körül: 88.2, 91.8, 98.9, 99.7, 104.2, 106.3
 #198941  Szerző: mihalylovics
 
engem inkább az érdekelne, hogy lesz-e (végleges) pályázat, vagy ezt a frekit a médiatanács örökre "tabusította"?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9