RADIOSITE Fórum

  • Class FM

 #32044  Szerző: Rádiós
 
Az oldal nem megy a szignál dinamikus a zene meg el van maradva nagyon tőle.
 #32043  Szerző: erogen
 
Ha a zenék ilyen jók maradnak,nálam nem kerül ki a rádiós repertoárból. :)
 #32038  Szerző: Jani
 
reaxol írta:
mgabor írta:a class indulása nagyon méltatlan volt, neoé szerintem teljesen rendben van
meggyőztek :)
Szerintem technikai problémáik voltak, mert elindult valami zene, aztán valaki mondott valamit, 10 mp csend aztán Tankcsapda. Mindenesetre zeneileg nekem eddig jobban bejön, valamint a hangzása is sokkal szebb.

Az RDS-t meg az Antenna Hungáriások kezelik, valószinüleg most ez volt a legkisebb gondjuk az átállásnál, majd beállítják rendesen!
Tuti Antenna Hungáriás dolog volt benne,mert én Danubiust hallgatam a váltás előtt.Mikor a Danubius befejezte,akkor átváltott az RDS Class FM -re.
 #32034  Szerző: Rádiós
 
Igen már Class Fm- Az oldal indítása nem ment zökkenő mentesen.
Kikergetnek a Bánat utcával a Bánatba.
 #32032  Szerző: Jani
 
árpi írta:Nekem tetszik!Eddig nagyon jó.
Egy szépséghbia volt: a Himnusz hiánya! Dehát minden kezdet nehéz...

A szignálok jók, zenék jók.
Eddig nekem is bejövős.
 #32030  Szerző: RocKer
 
Ezt a zenei összevisszaságot, mint itt mind a Klasszon 10 perc alatt 3 zenei stílus tünt fel, szar minőségben, gagyin. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Magyarország így nem szeretlek :S
 #32028  Szerző: reaxol
 
mgabor írta:a class indulása nagyon méltatlan volt, neoé szerintem teljesen rendben van
meggyőztek :)
Szerintem technikai problémáik voltak, mert elindult valami zene, aztán valaki mondott valamit, 10 mp csend aztán Tankcsapda. Mindenesetre zeneileg nekem eddig jobban bejön, valamint a hangzása is sokkal szebb.

Az RDS-t meg az Antenna Hungáriások kezelik, valószinüleg most ez volt a legkisebb gondjuk az átállásnál, majd beállítják rendesen!
 #32027  Szerző: djlacee
 
Most már itt is Class_FM
 #32024  Szerző: Promenád
 
Rádiós írta:Szignálhang LÁSZLÓ M MIKSA a Ladánybene 27 énekese. Már több rádió hangja. Egy országostól többet vártam.
Sopronban RDS DANUBIUS
Weboldal leakadt.
Csiszár féle rádiótól mit várhat az ember?
  • 1
  • 489
  • 490
  • 491
  • 492
  • 493
  • 510