RADIOSITE Fórum

  • miradionk.hu

  • Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
Engedéllyel rendelkező online rádiók fóruma
 #128282  Szerző: kukac
 
Sakál írta:Én 10 évesen "Az én rádióm" néven csináltam kazettára műsorokat. Aztán azt meg a Dunaibus nyúlta le... :lol:
...de gondolom téged nem ért különösebb anyagi és erkölcsi kár emiatt ;)
 #128281  Szerző: Sakál
 
Én 10 évesen "Az én rádióm" néven csináltam kazettára műsorokat. Aztán azt meg a Dunaibus nyúlta le... :lol:
 #127872  Szerző: kukac
 
egon2 írta:AZ RTVstat.hu összesítése szerint 234 magyar nyelvű netrádió működik.Nem rossz szám.

A mi rádiónk,ez régen a Juventus rádió szlogenje is volt.
és még másnak is, nyilván saját kútfőből nehezebb jól hangzó szlogent, nevet, arculatot kitalálni.
 #127870  Szerző: kukac
 
egon2 írta:A Facebookon 10 ezren lájkolták a Mi Rádiónk nevű internetes rádiót.
ez csupán pénz kérdése, ha van pártízezer forintod, neked is lesz tízezer lájkolód kb. két hónapon belül. de a tízezer lájkoló nem jelent tízezer hallgatót, sőt tulajdonképpen a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz. nézd meg hogy a posztokat mennyien és kik lájkolják, milyen összetételű a lájkolók életkora, jól látható mikor indul a fizetős lájkvásárló kampány, stbstb... az is érdekes hogy ha olyan sokan ismerik, akkor miért nincs fent az rtvstat-on, radiostat-on, ahol mindenki fent van aki számít. ez így első ránézésre ordas kamu...
 #127858  Szerző: egon2
 
A Facebookon 10 ezren lájkolták a Mi Rádiónk nevű internetes rádiót.
 #127857  Szerző: egon2
 
AZ RTVstat.hu összesítése szerint 234 magyar nyelvű netrádió működik.Nem rossz szám.

A mi rádiónk,ez régen a Juventus rádió szlogenje is volt.
 #127835  Szerző: kukac
 
az igényességről ne nyissunk vitát, de annak a 12 hallgatónak aki rajta lóg, biztos ez is nagyon megfelel :)[/quote]

Nem értem miért nem pályáznak egy közösségi engedélyt... :oops:[/quote]

gondolom azért, mert annak költségei és kötelezettségei vannak.
 #127834  Szerző: Gyurii
 
kukac írta:
Gyurii írta:
adminisztrator írta:http://www.miradionk.hu
Igényesebb, jobban felépített "helyi" adó, mint amik FM-en mennek... :stare: :yes:

(Van stream, és honlap is.) :troll:
az igényességről ne nyissunk vitát, de annak a 12 hallgatónak aki rajta lóg, biztos ez is nagyon megfelel :)
Nem értem miért nem pályáznak egy közösségi engedélyt... :oops:
 #127830  Szerző: kukac
 
Gyurii írta:
adminisztrator írta:http://www.miradionk.hu
Igényesebb, jobban felépített "helyi" adó, mint amik FM-en mennek... :stare: :yes:

(Van stream, és honlap is.) :troll:
az igényességről ne nyissunk vitát, de annak a 12 hallgatónak aki rajta lóg, biztos ez is nagyon megfelel :)