RADIOSITE Fórum

  • Troposzférikus terjedések

 #57388  Szerző: Gyurii91
 
Horvát, szerb adók jönnek egész nap, és amiket írtam FM-DX tonyikba. :P
 #56870  Szerző: Pasa
 
Jani írta:Nekem a 89.2 és a 101.7-en jön be osztrák.
Graz :yes:
 #56859  Szerző: csokie
 
Az lehet, mert ma annyira erős volt a katyvasz az FM 93.0-án hogy megállt rajta még a kereső is :D Nem tudom mivel oldhatnák meg, de megoldhatnák.
 #56858  Szerző: LuciFerko
 
csokie írta:Egyszer fel kéne karikázni a kocsival a Diósdi fennsíkra, na onnan lehetne DX-elni rendesen. :) Vagy a tétényi fennsík az is jó lenne.
De Nagytétényben is van sík terep, 500 méteres körzetben semmi. Én oda szoktam kimenni, mert otthon a kábelrádiók miatt lehetetlenség normálisan "hallgatózni".
csak ott a szecska szétcsapja az egész sávot :gülü2:
 #56857  Szerző: csokie
 
Egyszer fel kéne karikázni a kocsival a Diósdi fennsíkra, na onnan lehetne DX-elni rendesen. :) Vagy a tétényi fennsík az is jó lenne.
De Nagytétényben is van sík terep, 500 méteres körzetben semmi. Én oda szoktam kimenni, mert otthon a kábelrádiók miatt lehetetlenség normálisan "hallgatózni".
 #56855  Szerző: Zsolt
 
LuciFerko írta:
Zsolt írta:
csokie írta:Nem tudom, hát nem értek szerbül, meg a zenéjüket sem vágom. :D
Nekem itt Budatétényen a szerb Narodni szokott jönni a frekin. Más nagyon nem is lehet, mert a 87.5-öt egészséges országokban nem osztják ki.
olaszoknál, lengyeleknél is kivan osztva :ninja:
Az olaszok sem a túlzott médiaszabályzásukról híresek... :D
A lengyelekkel nem tudom mi van, de errefelé (Érd, Dél-Buda) a domborzati viszonyok miatt szerintem elég nehéz lengyel adót fogni.
 #56854  Szerző: Jani
 
LuciFerko írta:
Jani írta:
LuciFerko írta:a román Radio Promt (96.4) vétele Enyingen asszem 2001-ből:
http://www34.zippyshare.com/v/28999907/file.html

azóta sem fogtam itthon. Néha belehallatszik a Roxy :)
Volt amikor nagy kakaóval nyomtak.Utánna már visszább vettek belőle.Július vége óta nem lehet fogni,ami nem baj.Egyrészt mert szar rádió,másrészt tropóval 96.4-en hol a Roxy vagy a Rádió Törökszentmiklós jön be illetve 96.3 Juventus szépen stabilan jön. :) ;)
Mióta nem ad? 10 éve elég jó adás volt ez szerintem...
Eleinte tényleg egészen jó volt.Mint írtam Július vége óta nem lehet hallani.Egyszer volt KB. 1 hónap szünet,utánna ment.Ez a mostani szünet már hosszabb.
 #56853  Szerző: csokie
 
Basszus most már összehozom, hogy fel tudjam venni a laptoppal. Csak vmilyen progi kéne amivel fel tudom venni normális mp3 minőségben...
 #56852  Szerző: LuciFerko
 
Zsolt írta:
csokie írta:Nem tudom, hát nem értek szerbül, meg a zenéjüket sem vágom. :D
Nekem itt Budatétényen a szerb Narodni szokott jönni a frekin. Más nagyon nem is lehet, mert a 87.5-öt egészséges országokban nem osztják ki.
olaszoknál, lengyeleknél is kivan osztva :ninja:
  • 1
  • 283
  • 284
  • 285
  • 286
  • 287
  • 331