RADIOSITE Fórum

  • Egyéb DX (Wi-fi, GSM, weather station, stb...)

 #37516  Szerző: SzD
 
Ghee írta:Látom kicsit beleöregedtél a korai DX-elgetésbe, de hogy még nemet is váltottál... :hehe:
:lol:
 #37510  Szerző: donder
 
Ghee írta:GSM DXer. :lol:

Ha Erdélybe mész, akkor a határon túl nagyon hamar elhaláloznak a magyar GSM adók, visszafele pedig nagyon ragaszkodók a románok.

Látom kicsit beleöregedtél a korai DX-elgetésbe, de hogy még nemet is váltottál... :hehe:
:oops: :question:
 #37493  Szerző: Ghee
 
GSM DXer. :lol:

Ha Erdélybe mész, akkor a határon túl nagyon hamar elhaláloznak a magyar GSM adók, visszafele pedig nagyon ragaszkodók a románok.

Látom kicsit beleöregedtél a korai DX-elgetésbe, de hogy még nemet is váltottál... :hehe:
 #37466  Szerző: donder
 
A RO Vodafone megint feltekerte a teljesítményét, mert Debrecenben mindenhol tudtam venni! Nesze neked terjedés... :D
 #35291  Szerző: donder
 
Ghee írta:
donder írta:Na most szépen szállingóznak a jelek, a hóval együtt. Velem szemben van egy óvoda. Lementem, levittem a PDA-mat, meg az Eee pc-t, és szépen full jött a Biztonságos V-nélk. hálózat... Pedig az adó (házam) 200 m-re volt tőlem... :)
Illegál internetszolgáltató vagy? ;)

DonderNET :yeah:
:shock: Miket ki nem találsz... :hehe:
 #35286  Szerző: Ghee
 
donder írta:Na most szépen szállingóznak a jelek, a hóval együtt. Velem szemben van egy óvoda. Lementem, levittem a PDA-mat, meg az Eee pc-t, és szépen full jött a Biztonságos V-nélk. hálózat... Pedig az adó (házam) 200 m-re volt tőlem... :)
Illegál internetszolgáltató vagy? ;)

DonderNET :yeah:
 #35226  Szerző: donder
 
LuciFerko írta:milyen routered van?
Linksys WRT 54 g és egy TP-LINK TL-WR542g + a TP-hez adtak egy USB vevőt: TP-LINK TL WN321g ;)
 #35192  Szerző: LuciFerko
 
milyen routered van?
 #35184  Szerző: donder
 
Na most szépen szállingóznak a jelek, a hóval együtt. Velem szemben van egy óvoda. Lementem, levittem a PDA-mat, meg az Eee pc-t, és szépen full jött a Biztonságos V-nélk. hálózat... Pedig az adó (házam) 200 m-re volt tőlem... :)
 #34565  Szerző: donder
 
:shock: A RO Cosmotel idáig soha nem jött! Most Full térerő! (Debrecenben) Románok felcsavarták a teljesítményt... :hehe:
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37