RADIOSITE Fórum

• A rádiós piac

#192984  Szerző: Glenn

Gyurii írta: 2021.06.13. 07:09 Öljétek egymást!
Majd mindjárt inkább tégedI :hit: :fuckyou:
 #192976  Szerző: noartist

Gyurii írta: 2021.06.13. 07:09 Öljétek egymást! :D :hit: :yuno:
:ayfkm:
 #192972  Szerző: Gyurii

Öljétek egymást! :D :hit: :yuno:
 #192936  Szerző: Glenn

asr27 írta: 2021.06.09. 19:34Nem bírod most már tényleg befejezni az agyhalott begyöpösödött politikai dumádat? Nem?! Szerintem idejelenne moderálni a hozzászólásaidat!
Miért nem magaddal foglalkozol, te hisztis óvodás? Én sem reagálok a posztjaidra, tegyél így te is az enyémekkel (ha tudsz, de úgysem fog menni :D).
 #192933  Szerző: djlacee

Ahogy a tiedet is asr27. Még mielőtt kialakulna itt bármiféle csetepaté, megkérlek titeket hogy fogjátok vissza magatokat. Köszönöm.
 #192931  Szerző: asr27

Glenn írta:Jó, hát ugye média egyes cikk. Libsi szócső ez is, tök mindegy, ki nyer, ők vagy megmondták, vagy nem nyert, mert a gonosz zorbán...
A Média 1 még véletlenül sem ballibsi hangulatkeltő oldal. Nem. Csakis független! Sok ilyen van még, de sosem fogjuk megtudni, mi lenne egy kormányváltás után. Szerencsére... ;)
Nem bírod most már tényleg befejezni az agyhalott begyöpösödött politikai dumádat? Nem?! Szerintem idejelenne moderálni a hozzászólásaidat!
 #192926  Szerző: Glenn

Jó, hát ugye média egyes cikk. Libsi szócső ez is, tök mindegy, ki nyer, ők vagy megmondták, vagy nem nyert, mert a gonosz zorbán...
A Média 1 még véletlenül sem ballibsi hangulatkeltő oldal. Nem. Csakis független! Sok ilyen van még, de sosem fogjuk megtudni, mi lenne egy kormányváltás után. Szerencsére... ;)
 #192718  Szerző: shadoe

nermalcat írta: 2021.05.26. 15:45 A Dikh TV üzemeltetője fogja indítani a cigányrádiót a 100.3-on. Ha zeneileg el fogja érni a Dikh színvonalát, akkor néha még én is fogom hallgatni.
Bízzunk benne. Nem sokat néztem ki ebből a tévéből, amikor indult, de amerikai zenéket is nyomnak, ami esélytelen nálunk akármelyik rádión.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 157