RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #194360  Szerző: shadoe
 
knoskamatee írta: 2021.10.05. 19:24 Rádió 1 topikból áthozva:
knoskamatee írta: 2021.10.05. 19:06 személy szerint a mostanáig fényezett Rádió 1-gyel maradéktalanul elégedett voltam, viszont országos piacon dance zenékkel, még ha csak "format kitölésként" nem tud normálisan érvényesülni. a sima CHR-el még így is előnyük lesz úgy is, hogy a lefedettsége "túl nagy" hozzá. ha a sima CHR se lesz siker, akkor fixen váltanak Adult CHR-re.

ha hosszabb távon az Adult-CHR lesz a befutó, akkor a Best FM simán elindulhat egy dancesebb irányba, viszont akkor a Retró is puhulni fog, kvázi egy Class FM 2-vé alakul, de ez már egy másik topikba tartozik.
ki hogy látja ezt a jövőben?
azt borítékolni lehet, hogy ennek az egész átalakításnak a Petőfi lesz a nyertese, ami abszolút vitathatatlan (vagy talán mégis? :P).
Ezt kb. én is így látom. Én nem mondom, hogy a R1 legyen dance rádió, de hogy ez se nem CHR, se nem Adult CHR, az egyszer biztos. Ez valami teljesen beazonosíthatatlan, számomra értelmezhetetlen, gyakorlatilag nem is létező "formátum". Hogy itt koncepció nincs, csak a lagymatag semmi, az egy jó hete már nagyon látszik, és ki tudja, mi lesz a vége. 3 óránként visszaismételni a 2019 előtti 20 lemezt, hozzácsapni 4 db 2021-es tracket, ami már 40 hete befutott az EU rádiós listán, de véletlenül se friss megjelenés, és ezt naponta 3x3 órás blokkban előadni, ez nulla színvonal. A Petőfi, ami mérföldekkel közelebb van a CHR-hez, mint valaha az R1, süvít, a R1 pedig elkezdett döglődni.
 #194122  Szerző: p0tyi
 
Szerintem az lesz tartósan az irány, ami ma már hallható is volt.

Azaz a Rádió 1 visszatér a korábbi önmagához, a Retro karakteres 80-90-es évek (kb. mint a Sláger FM induláskor), a Best FM pedig nagyjából azt tudja majd zeneileg, amit a váltás előtti Petőfi, vagy anno a Class FM. Ezek a működő rádiós karakterek-formátumok Magyarországon, 2021-ben.

Mellette lesz még egy rockrádió és egy rnb rádió Budapesten, meg persze a Sláger FM és a Manna. A Petőfi meg meglátjuk, jövő év elejére ígérték az átalakítás végét.
 #194120  Szerző: knoskamatee
 
Rádió 1 topikból áthozva:
knoskamatee írta: 2021.10.05. 19:06 személy szerint a mostanáig fényezett Rádió 1-gyel maradéktalanul elégedett voltam, viszont országos piacon dance zenékkel, még ha csak "format kitölésként" nem tud normálisan érvényesülni. a sima CHR-el még így is előnyük lesz úgy is, hogy a lefedettsége "túl nagy" hozzá. ha a sima CHR se lesz siker, akkor fixen váltanak Adult CHR-re.

ha hosszabb távon az Adult-CHR lesz a befutó, akkor a Best FM simán elindulhat egy dancesebb irányba, viszont akkor a Retró is puhulni fog, kvázi egy Class FM 2-vé alakul, de ez már egy másik topikba tartozik.
ki hogy látja ezt a jövőben?
azt borítékolni lehet, hogy ennek az egész átalakításnak a Petőfi lesz a nyertese, ami abszolút vitathatatlan (vagy talán mégis? :P).
 #194091  Szerző: tvarculat95
 
. A Budapest 96,4 MHz körzeti vételkörzetű rádiós
médiaszolgáltatási lehetőség kereskedelmi jellegű használatára
2021. július 16-án közzétett pályázati felhívással megindított
pályázati eljárás eredménye Forrás NMHH
 #194045  Szerző: p0tyi
 
Lehet lassan csinálni a Budapest 103.9-nek topikot: Rock Nation Rádió
 #194026  Szerző: Glenn
 
Ráérünk De Nem Hozzuk Létre Mert Nem Ez Lesz Az Induló Rádió Neve
:x
 #194025  Szerző: tvarculat95
 
Ha Valaki Ráér Akkor A körzeti Rádiók topikba Hozza létre A LBK Médiaszolgáltató 2020 Kft Topikot mivel hamarosan indul a 103.9en Az Új Rock Rádió
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 193