RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #195915  Szerző: Rickykeee23
 
Azt gondolom, hogy a Dikh komolyan reklamozni akarja magát, hallgatókat akar szerezni, komolyan veszik. A másik 3 rádiót pedig gyorsan el kellett indítani választások előt. Elvegetálnak, a lényeg, hogy ki van osztva a freki. Választások után majd lesz velük foglalkozva! Vagy ezért, vagy azért. Lásd, még a Best-el sem nagyon törődnek, pedig egész nagy lefedése van. (Relatív, de mégsem egy pesti freki, oszt annyi). Jóvanazúgy' jelenleg ahogy van... Gondolják...
 #195914  Szerző: JuVi
 
Érdekes amúgy, hogy a most indult rádiók (FM 103.9 - A ROCK, Rádió Dikh, Sportrádió, Base FM) közül csak a Rádió Dikh költ pénzt marketingre (óriásplakát), a többiek meg nem.
Így nem tudom, hogy hogyan lehet ismertté/népszerűvé tenni egy új rádióadót...
 #195850  Szerző: p0tyi
 
nyikolaj írta: 2022.01.26. 17:51 Miskolcon ès Szikszó térségében tökéletesen fogható a Mária Rádió! :) Sőt... Az összes vallási állomás fogható szép terjedelmes frekiken.. Szerintem már nincs több a repertoárban.. :)
Na mindenesetre megér egy ötletet.. de a Helltől kérném a jussomat akkor ötletgazdakènt.. :twisted: :troll:
Kitalálnának egy újabb vallásit, ne aggódj. :D
 #195832  Szerző: nyikolaj
 
Miskolcon ès Szikszó térségében tökéletesen fogható a Mária Rádió! :) Sőt... Az összes vallási állomás fogható szép terjedelmes frekiken.. Szerintem már nincs több a repertoárban.. :)
Na mindenesetre megér egy ötletet.. de a Helltől kérném a jussomat akkor ötletgazdakènt.. :twisted: :troll:
 #195809  Szerző: p0tyi
 
nyikolaj írta: 2022.01.21. 21:26 Most egy kicsit vidék..
A Miskolc térségét birtokló Hell/Avalon birodalom vajon miért nem gondolkozik el egy freki ötleténn?
Annyi mindenbe bele vágnak,,, ráadásul a Xixo/Hell üzemük is szimbolikusan pont abban a városban van ahol ott tátong lassan 20 éve üresen a 93,6 MHz.
Lehetne Hell fm..
Vagy Avalon fm Miskolcon.
Ez egy jó ötlet, de a magyar médiaszabályozást ismerve, ha ki is írnák a frekit, előbb-utóbb megkapná pl. a Mária.
 #195799  Szerző: Gyurii
 
nyikolaj írta: 2022.01.21. 21:26 Most egy kicsit vidék..
A Miskolc térségét birtokló Hell/Avalon birodalom vajon miért nem gondolkozik el egy freki ötleténn?
Annyi mindenbe bele vágnak,,, ráadásul a Xixo/Hell üzemük is szimbolikusan pont abban a városban van ahol ott tátong lassan 20 éve üresen a 93,6 MHz.
Lehetne Hell fm..
Vagy Avalon fm Miskolcon.
Címezz nekik egy levelet az ötletedről. ;) :D
 #195745  Szerző: nyikolaj
 
Most egy kicsit vidék..
A Miskolc térségét birtokló Hell/Avalon birodalom vajon miért nem gondolkozik el egy freki ötleténn?
Annyi mindenbe bele vágnak,,, ráadásul a Xixo/Hell üzemük is szimbolikusan pont abban a városban van ahol ott tátong lassan 20 éve üresen a 93,6 MHz.
Lehetne Hell fm..
Vagy Avalon fm Miskolcon.
 #195651  Szerző: p0tyi
 
Ezt eredetileg a Petőfi topicba írtam, de itt talán jobb helye van, szóval:

A Rádió 1-el talán most a Sláger FM van a legnagyobb átfedésben (csak ott még vannak szó szerint rongyosra játszott 80-as évekbeli zenék is, amiket igazán ideje lenne kirakni), a Retroval csaknem egyértelműen a 103.9 A Rock, a Petőfivel meg gondolom majd a Base FM lesz. De ki tudja.

És sokak álma válhat valóra a Sport Rádió elindulásával is, arról úgy hírlik, hogy elég sok dance zene lesz. Vagy legalábbis up-tempo pop. De azt kár várni tőle, hogy zenei rádió legyen. (Ha emlékeztek, a Pont FM sem rockrádió volt, hanem rock és sport. Lehet, hogy a Sport Rádió majd dance és sport?)

És akkor még ott a Manna, ami leginkább Soft AC-softpop-softrock-ballads-lovesongs-ccm egyveleg, meg a Modern AC Best FM, és némi szódával a Classic Hits / Oldies AC Karc FM. Nahát, 2022 van és tök olyan, mintha normális rádiós piacunk lenne. :D
 #195492  Szerző: shadoe
 
galacus965 írta: 2021.12.29. 13:47 Most Néztem A 8. Nemzetközi Cirkusz Feszivált Az M5-ön Én arra gondoltam mi lenne ha Lenne Egy Cirkusz FM olyan jó zenék mentek és ha Már Cirkusz FM Akkor Legyen Egy Cirkusz FM 92.9 Ha Már Pályázatot írnak ki közösségi Pályázatot Igy hangzana Cirkusz FM 92.9 Ahol Igazán Jó Cirkusz Zenék Szólnak és ha jó zenéket akartok menjetek el a cirkuszba ott lehet igazán ilyen jó zenéket hallani én már voltam és hallottam Dance zenéket is meg retro zenéket ime a FM 92.9es Pályázat Hozzá https://nmhh.hu/dokumentum/225806/budap ... lhivas.pdf
Isteni figura vagy. Cirkusz FM. Több kreativitás van benned, mint sok, magát nagy rádiós elmének képzelő étermatyikának. Köszönöm a derűs perceket. :)
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 192