RADIOSITE Fórum

  • OnlineStream.live

 #172428  Szerző: ZooLa
 
altermanus írta:Tök jó ez a új plugin, azóta azokat a csatornákat ami nincs a szolgáltatómnál - Hit Music Channel -, viszont a román Music Channel, és Hit Music Channel is bekerülhet a listába? Azokra valahogy jobban kíváncsi lennék, mint a magyar adásra. Előre is köszi a választ.
Hááát a TV-kre ugyanúgy igaz mint a rádióknál, hogy valamilyen szinten legyen benne magyar nyelvű műsor. Ha ezeknél van és létezik stabil stream link akkor be tud kerülni.
Egyébként többek közt a helyi TV-k miatt volt nagy igény erre, mert azoknak a területi ellátottsága csapnivaló még városon belül is. Az már másik dolog, hogy maguk a helyi TV többsége minőségben és stabilitásban simán benne van a rettenet kategóriában. De hát ez (is) kellett a népnek :D .
 #172427  Szerző: altermanus
 
Tök jó ez a új plugin, azóta azokat a csatornákat ami nincs a szolgáltatómnál - Hit Music Channel -, viszont a román Music Channel, és Hit Music Channel is bekerülhet a listába? Azokra valahogy jobban kíváncsi lennék, mint a magyar adásra. Előre is köszi a választ.
 #172183  Szerző: altermanus
 
altermanus írta:van ez a plugin dolog kodira... hová kell tenni a mappát, hogy működjön a KODIba?
https://repo.movieshark.xyz/plugins/plu ... inestream/
és ugye ezen a linken találom?
vagy a zip fájlt kell bemásolni valahová?
közben már más fórumon válaszoltak, hogy telepíteni kell
 #172181  Szerző: altermanus
 
van ez a plugin dolog kodira... hová kell tenni a mappát, hogy működjön a KODIba?
https://repo.movieshark.xyz/plugins/plu ... inestream/
és ugye ezen a linken találom?
vagy a zip fájlt kell bemásolni valahová?
 #171692  Szerző: altermanus
 
kukac írta:
altermanus írta:Ha értenék az almához - de nem értek -, akkor én csinálnék, akárhányan is vannak, bár ezt ti tudjátok :)
szerintem ha értenél hozzá, nem mondanál ilyet... :)
ezért írtam, hogy ,,de nem értek" :)
 #171684  Szerző: kukac
 
altermanus írta:Ha értenék az almához - de nem értek -, akkor én csinálnék, akárhányan is vannak, bár ezt ti tudjátok :)
szerintem ha értenél hozzá, nem mondanál ilyet... :)
 #171683  Szerző: altermanus
 
Ha értenék az almához - de nem értek -, akkor én csinálnék, akárhányan is vannak, bár ezt ti tudjátok :)
 #171671  Szerző: ZooLa
 
noartist írta:
ZooLa írta:Ha valaki keresi a kedvencekhez hozzáadást akkor most már az is működik.
A rádió logójára kell koppintani és onnan lehet hozzáadni. A kedvencek az első oldal legtetejére kerülnek melyeket lehet rendezni is. Ez a funkció még csak teszt, tehát hibák és a kedvencek eltűnése még előfordulhat.
iOS app nem várható? :blush:
Ugyanezt kérdezték face-n is. Ment is válasznak, hogy a kimenet adott, tehát bárki lefejlesztheti. Ezután síri csend. KODI-ra viszont már az előd idején simán megcsinálták az addont! ;)
Tehát a kerülőmegoldás: Almára van KODI. KODI-ra meg fel lehet tenni az addont.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13