RADIOSITE Fórum

  • Ezt a zenét játszanám rongyosra topik

 #200962  Szerző: robertmi
 
Fontos az is, hogy a helyi média és rádióállomások milyen zenét játszanak rendszeresen. Néha a kisebb ismertségű előadóknak vagy daloknak nehéz teret találni a mainstream médiában, és ezért a helyi rádióállomások lehetnek azok, akik segítenek terjeszteni az ilyen zenei felfedezéseket.
 #200332  Szerző: shadoe
 
csongorprodukcio írta: 2023.08.21. 11:46 Tudom, hogy a magyar HOT AC sosem fogja lejátszani, de: Cynical - Twocolors
Jún. 30-án jelent meg, a szlovákok már hetek óta nyomják. Europa 2, Expres, több twocolors számmal egyetemben.
A Heavy Metal Love-ból is nagy sláger lett, a szlovákok tényleg sokat adták.
Egyébként idehaza pont azt az 1-2 gyengébb Twocolors számot adták/adják állandóan, a nagyságrendekkel jobb új zenéikre rá se bagóznak, 1-2 helyi adónkat kivéve.
 #200306  Szerző: hori
 
csongorprodukcio írta: 2023.08.21. 11:46 Tudom, hogy a magyar HOT AC sosem fogja lejátszani, de: Cynical - Twocolors
Jún. 30-án jelent meg, a szlovákok már hetek óta nyomják. Europa 2, Expres, több twocolors számmal egyetemben.
Páran azért játszák/játszották...

https://www.mostszol.hu/search?q=cynical
 #200305  Szerző: csongorprodukcio
 
Tudom, hogy a magyar HOT AC sosem fogja lejátszani, de: Cynical - Twocolors
Jún. 30-án jelent meg, a szlovákok már hetek óta nyomják. Europa 2, Expres, több twocolors számmal egyetemben.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7