RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #7026  Szerző: LuciFerko
 
igen.
 #7009  Szerző: giallarosa
 
Bocs, nem tudtam hova írjam.. Szóval ez a rádió hírszolgálatos sas zsolt féle sporthírek.. Hát elég érdekesen ejt ki 1-2 nevet, nem tudom hogy ennyire nem ért hozzá, vagy miért.. :? Mindenesetre engem eléggé zavar.
Ja egyébként lehet, hogy csak én nem tudom, de ez a sas zsolt, az a s.zs., akié a makói rádió ice?
 #5508  Szerző: LuciFerko
 
yo rádió is gyengébb mint szokott lenni meg a füredi klub is.
 #5507  Szerző: LuciFerko
 
hát a mi helyi rádiónk is picit gyengébb lett :D
 #5506  Szerző: Sz.
 
Így az NHH razzia után pár nappal mintha a legtöbb környékemen fogható helyi rádió kicsit (sokkal) gyengébben jönne... :) :)
Furcsa.
 #5158  Szerző: t
 
Pasa írta:Ez a kezdeményezés szép, jogos, logikus, csak éppen Magyarországon nem érhet célt. Itt a hivatalos, engedéllyel működő műsorszórókat is sanyargatják, miért hagynák azt, hogy valakik csak úgy ingyen sugározzanak bármit is az éterbe...? :cry:
én most már nem írok kisregényt, mert rojtosra téptem már a szám médiaszabályozással kapcsolatban.
lényeg: muszáj. ez már röhej, nonszensz, kibírhatatlan, szar, satöbbi.
miért nem változik semmi? mert a változásra csak civil akarat van. a civil akarat kifejeződése pedig halkabb, szelidebb, kulturáltabb, mint a politikai vagy a tőkeerős nagy cég akaratáé, és sem pénzről, sem hatalomról nem szól.
 #5132  Szerző: Pasa
 
Ez a kezdeményezés szép, jogos, logikus, csak éppen Magyarországon nem érhet célt. Itt a hivatalos, engedéllyel működő műsorszórókat is sanyargatják, miért hagynák azt, hogy valakik csak úgy ingyen sugározzanak bármit is az éterbe...? :cry:
 #5116  Szerző: djlacee
 
Szabad Frekvencia Nyilatkozat
"2008. őszén néhány "lelkes balek" kisközösségi rádió az alábbi nyilatkozatot bocsátja közzé annak érdekében, hogy elérje a frekvenciamoratórium feloldását és a hazai frekvenciahasználat szabadabbá tételét. A nyilatkozathoz bárki csatlakozhat, aki ebbéli szándékát a mellékelt űrlapon nevével ellátva kifejezi."

http://aszabadfrekvencianapja.periszkop ... eticio.php
 #1682  Szerző: vakeger
 
phű ha erre szabályozás lenne :D MO-n ma senki sem rádiózhatna! :P
 #1151  Szerző: cool
 
Nos, nagyon örülök, hogy ez a topic tényleg egy szakmai vitáról szól!
Én témaindításnak ennyit szántam. Vitatkozzatok rajta. Sajnos ma a műsorvezetői és egyéb székek kiosztása csak egy dolog, viszont nagyon sok olyan árnyoldal van még amit a felszinre kellene hozni és beszélni kellene rólla. Hogy miért? Azért, mert van még helye a médipiacon az értéknek és a tudásnak! Annak örülök, hogy abban egyet értünk, hogy kellene valamilyen egységes szabályozás, munkavállalásra és egyéb dolgokra nézve. Azt azonban nem szeretném, ha ez a topic később hadtere legyen a tehetséges rádiós zseniknek és a szakképzett kommunikátoroknak. A véleményeket ütköztetni kell, az álláspontokat közelebb kell hozni egymáshoz és ha már annyit elér ez a fórum, hogy elondolkodtat egy véletlenül ide keveredett rádióvezetőt, akkor már ért valamit a munkánk! Ha lehet meséljetek minél többet, próbálva személyeket nem nevesiteni. Sajnálnám, ha ezt a fórumot is lehackelnék!

További jó fórumozást!

Üdv: Cool
  • 1
  • 188
  • 189
  • 190
  • 191
  • 192
  • 193