RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #53119  Szerző: nyikolaj
 
A másik nem tetszésem,hogy ha egy talk rádió beakar jutni egy városba,akkor miért pont egy zenei rádiót nyúlnak le,amikor is lett volna lehetőség egy béka segge alatt lévő rádiót bekebelezni....
Radio Fun-Gazdasági
Vagy emlithetném Veszprémet,és Kecskemétet,ahol szintén zenei rádiókat nyúltak le...
Miért nincs egy olyan szabály,hogy talk rádió,csak talk rádiót válthat!?
Ha meg annyira akar egy adott városban terjeszkedni,akkor kerestessen idejében frekit,és kész.
Mit kell szemétkedni!
Ez Unfear dolog sztem.
Már csak azért is,mert én a fordítottját én eddig még nem tapasztaltam!!!
Pl:Itt nálunk a Szt István rádiót miért nem tudja felvásárolni az R1,ha annyira szeretné Miskolcot.
Nem?
 #53115  Szerző: LuciFerko
 
én cafét bírom, ott általában érdekes témák vannak meg igényes zenei körítés. Info túl száraz, Klub meg túl politika... :)
 #53114  Szerző: nyikolaj
 
Szerintem ez gáz....
Bp terjeszkedhet vidéken,de egy vidéki a NAGY,ÉS HATALMAS Bp-en nem?
Miért szerinted mi annyira örülünk a hálózatos rádióknak?
Még sincsenek kiutálva!
 #53112  Szerző: Zsolt
 
djlacee írta:Némi iróniát érzek az írásodban?
Egyébként NEM! Budapesten csak látszat választék van, vagyis sok különböző rádió, de például talkrádióból nem kellene 5db, "other" rádióból sem kellene 4db, stb... Egyszerűen nem tudtam mit hallgatni, mert semmi érdekes se volt :)
Jó, azért a talk rádió egy elég tág fogalom, elég sok féle témáról lehet beszélni ebben a nagyvilágban, itt most nem arról van szó, hogy 5 db sok-e, vagy kevés, hanem azok színvonala, illetve, hogy érdekes-e az adott műsor.
 #53110  Szerző: LuciFerko
 
akkor Veszprém :punch:
95.6 MR1 nemsokára, pályázatás alatt 103.1
most meg van Klub és R1.
 #53109  Szerző: nyikolaj
 
Győrrel meg nem értem mia baj,hogy megemlítette L.F
Oxygen fm,Kék Duna,R1
És még további 2 db tervezett freki.
Elég ez.
 #53108  Szerző: Zsolt
 
nyikolaj írta:Ok,de szerintem mi nem (csak) rádiózgatni szeretnénk,hanem local patrioták vagyunk,és azt szeretnénk,ha a városunknak( ki,hol él)reális legyen a rádiózás piaci helyzete......ez az ami nincs meg.
Nem csak Bpest létezik!Akkor ennyi erővel minden ember odamenne.(rádiózni)
Még annyit kifelejtettem az előbb, hogy nálunk pl. az összes rádió helyi. Nem is vagyunk hajlandóak mást befogadni, egyedül az N-Joy próbálkozott itt egy kicsit a 88,1-en, de hamar kiutáltuk.

Igen-igen, nem csak Bp. létezik, nem is egy szép város, de hát nincs mit csinálni, ha egyszer itt laknak a rádiók.
 #53106  Szerző: nyikolaj
 
Ok,de szerintem mi nem (csak) rádiózgatni szeretnénk,hanem local patrioták vagyunk,és azt szeretnénk,ha a városunknak( ki,hol él)reális legyen a rádiózás piaci helyzete......ez az ami nincs meg.
Nem csak Bpest létezik!Akkor ennyi erővel minden ember odamenne.(rádiózni)
 #53105  Szerző: djlacee
 
Némi iróniát érzek az írásodban?
Egyébként NEM! Budapesten csak látszat választék van, vagyis sok különböző rádió, de például talkrádióból nem kellene 5db, "other" rádióból sem kellene 4db, stb... Egyszerűen nem tudtam mit hallgatni, mert semmi érdekes se volt :)
 #53104  Szerző: Zsolt
 
Azzal az energiával amit itt panaszkodással töltötök már rég felköltözhettetek volna ide Pestre rádiózgatni.
Mondanom se kell, teljesen meg vagyok elégedve (ti is meg lennétek) az itteni helyzettel. Számos rádiónk van mindenféle kategóriából; megannyi zenei (a legkommerszebbtől a mindenféle stílusrétegik, rengeteg), számtalan beszélgetős (a legkülönbözőbb témákból tud válogatni a hallgató), azontúl nálunk van a legtöbb és legnagyobb vételkörzettel rendelkező közműsor és non-profit médium is (ráadásul ebből csak egy játszik kerrádiót). Szóval, tényleg nagyon jó itt, ha rádióadót kell választani.
Kicsit szmogos a levegő, de ki nem szarja le.
  • 1
  • 167
  • 168
  • 169
  • 170
  • 171
  • 193