RADIOSITE Fórum

  • A rádiós piac

 #53088  Szerző: mimi
 
Mit pályáztatnának a kisközfrekiken? Ja, vagy azt hitted, hogy azokon nagyobb teljesítménnyel is lehetne működni, csak kiadták kicsivel, hogy legyen kisközösségi? Tévedtél.
A magam részéről én meg örülök, hogy egyáltalán sikerült elérni, hogy még ha kicsit is, de kapjanak frekvenciát olyan rádiók is, amik egyébként valószínűleg nem tudnának hozzájutni, és eléggé szűklátókörűnek tartom azokat a hangokat, amik ezt bezúzatnák azért, mert vannak olyanok is, akik másképp játszanak ezzel.
Én szeretnék magunknak helyi frekit, de belátom azt is, hogy mivel ennyire korlátozottan osztják, nagy értéke van, amit már iszonyat erőfeszítés megfelelően fenntartani, és az ebből fakadó zűröket kezelni, egy olyan társaságnak, aki egyáltalán nem megélni akar ebből.
 #53086  Szerző: nyikolaj
 
Belegondoltam!
Milyen jó lenne,ha az új bizottság majd idővel eltörölné a kisközöket,és a frekijüket,meg megpályáztatnák. :D
Az milyen jól jönne egy bizonyos városnak nem? :D
 #53022  Szerző: LuciFerko
 
www.fezenradio.hu :P éjjel mennek elég beteg zenék is :)
 #53019  Szerző: Cicoo
 
Pasa írta:Hogy mégis miért nem lett sikeres, nem tudom.
Talán mert nagyon-nagyon rétegzene. Egy trance vagy éppen deephouse adó se nagyon tudna megélni, se egy drum'n'bass, se egy hörgősmetál. (Bár utóbbi talán, mert szerintem nincs is semmiféle rock adó az országban, vagy legalábbis én még nem hallottam róla.)
 #52995  Szerző: Pasa
 
Zoey írta:Nem tudom, hallgatta-e akkor valaki, de mikor évekkel ezelőtt elindult a miskolci Sztár FM, ott is sok mulatós szólt, de jófélék.
Mivel ugyanaz ment rajta, mint a pestin, így elvileg sokan hallgathatták. Hogy mégis miért nem lett sikeres, nem tudom.
 #52976  Szerző: Zoey
 
Nem tudom, hallgatta-e akkor valaki, de mikor évekkel ezelőtt elindult a miskolci Sztár FM, ott is sok mulatós szólt, de jófélék. Amikor még volt rajta műsorvezetés. Aztán idővel a régi slágerek kapták méginkább a főszerepet, ezek pedig szépen lassan eltűntek.
 #52968  Szerző: Pasa
 
Na most az tény, hogy mulatóst én sem hallgatok (kivéve évente egy-kétszer a megfelelő helyen és fogyasztás mellett), de biztos, hogy lenne rá igény rádióban nemcsak vidéken. 15 éve volt egy ilyen kalózadó, és nagyon népszerű volt.
 #52967  Szerző: mimi
 
Szóval "vidéken", pláne a gazdálkodók, automatikusan mulatóst hallgatnak. A parasztok. A városiak nem, mert az értelmiség. Értem. :)
 #52965  Szerző: Pasa
 
Cicoo írta:De vannak dolgok, amiket nem játszunk rádióban. Pláne nem közpénzből.
De miért nem? És miért játszunk akkor könnyűzenét? Az közszolgálat? Meg az opera vagy a nemzetiségi műsor? Meg az MR2-féle mittudoménmilyenstílusúzenék? Az is az én (köz)pénzemből megy, pedig engem nem érdekel.
 #52932  Szerző: Cicoo
 
LuciFerko írta:de vidéken van rá igény :)
De vannak dolgok, amiket nem játszunk rádióban. Pláne nem közpénzből. (Nyáunyáunyáunyá Nyáunyáunyáunyá és társai, ugye. :D)
  • 1
  • 169
  • 170
  • 171
  • 172
  • 173
  • 193