RADIOSITE Fórum

  • Szebb napokat megélt rádiók

 #132602  Szerző: dkemeny77
 
Kovi02 írta:Én még most is visszasírom a 101,8-ra az R1-et........
Nekem már eléggé lehanyatlónak tűnt,és most mi van???
Ez a név jobb rádióra szól.....
What?
 #132593  Szerző: Kovi02
 
Én még most is visszasírom a 101,8-ra az R1-et........
Nekem már eléggé lehanyatlónak tűnt,és most mi van???
Ez a név jobb rádióra szól.....
 #126966  Szerző: markfelt
 
kJoe írta:megszűnt rádiók topic-ja nincs/nem volt?
Egyszerűen törlődnek ezek innen? Pl. kisközösségi rádiók közül néhány topic eltűnt...
a kezdőoldal alján: topictemető
 #126965  Szerző: kJoe
 
megszűnt rádiók topic-ja nincs/nem volt?
Egyszerűen törlődnek ezek innen? Pl. kisközösségi rádiók közül néhány topic eltűnt...
 #78235  Szerző: Nightman
 
..nálam akkor élte fénykorát,mikor egy Kapitány János nevű faszi dolgozott náluk.. Minden hallgatóval "cimbizett" nagyon kellemes volt..Meg annó nyomtak ők hétvégente elektronikust,hiányolom mert nagyon igényes volt,r1 sírva adná vissza az engedélyét ha hallaná.. S bármíly fura a gongnak is volt fénykora! Minden este rétegműsor,vasárnaponként Garfield és barátai címen beat-lounge,new jazz.. Csakhát,akkoriban (is) ingyen nyomták.. A rádió1 is jó!! volt az indulása első 1-2 évében.. Aszfaltbetyár?
 #78234  Szerző: Nightman
 
A bridge nekem is rémlik.. De ha már nosztalgia.. Emlékszik valaki a gyöngyösi Saturnusra? (88.9) Péntek esténként volt egy nagyon vicces,laza műsor,a csóka neve már nem rémlik,sem a műsoré.. De ma is megállná a helyét.. Szolnoki R2000 Túrós csusza-Newsic bukta.. Amilyen sy@r a cím,olyan jó volt.. Eszenyi meg Hám Tibi műsorozhatna sztem újra.. Cegléd88 Süvegelője a mai napig ütős,Süvivel,aki picit megkeseredett,de tàn épp ezért elhajtja a celebeket,besírsz rajta.. A szolnoki Aktiv