RADIOSITE Fórum

  • Rádiós technikai eszközök

 #36926  Szerző: Ghee
 
Zoey írta:Hali! Ne röhögjetek ki, ha nagyon abszurd a kérdés, de a Fornex DCM-nek nincs véletlenül egy ingyenesen letölthető demo-verziója? Valaki nem tud ebben nekem segíteni? Előre is köszi!
A Fornax DCM-re gondolsz...

Vannak hozzá PCX-es hangkártyáid? :o
 #36916  Szerző: Zoey
 
Hali! Ne röhögjetek ki, ha nagyon abszurd a kérdés, de a Fornex DCM-nek nincs véletlenül egy ingyenesen letölthető demo-verziója? Valaki nem tud ebben nekem segíteni? Előre is köszi!
 #35513  Szerző: LuciFerko
 
Zsolt írta:Lehet, hogy hülye kérdés, de nem kódos a rádió és esetleg nem arra kiváncsi?
nem tudok róla.
 #35511  Szerző: Ghee
 
Zsolt írta:Lehet, hogy hülye kérdés, de nem kódos a rádió és esetleg nem arra kiváncsi?
Vagy pont valami kontakthiba van az előlap és a fejegység közt - ez magyarázná az útközbeni "elkussolást" is.
 #35507  Szerző: Zsolt
 
Lehet, hogy hülye kérdés, de nem kódos a rádió és esetleg nem arra kiváncsi?
 #35498  Szerző: LuciFerko
 
Ja és előtte akksibasztatás volt mert nem bírta az éjjeli -22 fokot. Lehet, hogy elqródott valami benne?
 #35497  Szerző: LuciFerko
 
van fater cégének egy Peugeut haszongépjárműve és abban van egy "noname" rádió, márkajelzés nuku. Apám állítása szerint egyszer útközben elkussolt, elkezdte nyomkodni, de semmi. Folyamatosan "6 ERROR" van a kijelzőn, nem reagál semmire. Próbáltam áramtalanítani, de a restart után is ezt csinálja. Mi lehet a zűr? Megártott volna neki a hideg? Jó kis cucc amúgy CD, RDS. Most beraktam egy ősrégi Blaupunktot, az müxik faszán. Csak még kazettás és RDS sincs :D
 #35238  Szerző: donder
 
SzD írta:Láttam már, de a kettő nem zárja ki egymást. Még három év és neked is lehet jogsid, egy autó meg benzinnel/gázolajjal működik, nem? ;)
Jah, de addig is ha meglesz, akkor veszek egy tápot ami nem több 5000 forintnál, és a házban nyomatom... :)
 #35236  Szerző: SzD
 
Láttam már, de a kettő nem zárja ki egymást. Még három év és neked is lehet jogsid, egy autó meg benzinnel/gázolajjal működik, nem? ;)
  • 1
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 110
  • 126