RADIOSITE Fórum

  • Rádiós technikai eszközök

 #18815  Szerző: MrG
 
sznandi írta:Sziasztok!

Adot egy nagy probléma és falba ütköztem. Szóval közvetiteni kellene mobil interneten keresztül. ki s hogyan oldja meg ötleteket kérnék. Mobil internet van. A winamp + shoutcast nem járható mert a T-mobile NAT-olja a portot így nem lehet dyndns-el csatlakozni. Skype a járható út per pill.
Szia!
Ha jól értettem a shoutcast szerver is a közvetítés helyszínén lenne, ez így necces. Úgy próbáltátok már, hogy a Shoutcast szervert a stúdióba teszitek és a streamet oda külditek a külső helyszínről? (vagy ha van távoli streamszerver az on-line adásnak, akkor ott is mehet)
 #18814  Szerző: sznandi
 
Sziasztok!

Adot egy nagy probléma és falba ütköztem. Szóval közvetiteni kellene mobil interneten keresztül. ki s hogyan oldja meg ötleteket kérnék. Mobil internet van. A winamp + shoutcast nem járható mert a T-mobile NAT-olja a portot így nem lehet dyndns-el csatlakozni. Skype a járható út per pill.
 #18393  Szerző: VR5000
 
Zsolt írta:Fogalmam sincs tud-e vele valaki valamit kezdeni, de azért közzéteszem: http://www.vatera.hu/grundig_satellit_7 ... 62970.html
A kikiáltási árát mindenképpen megéri (1 Ft).
Probléma ezzel az egy szóval van: hibás.
Javítani, javíttatni pedig ezeket a készülékeket sajnos -ez saját tapasztalatom- hozzáértő szakember és alkatrész hiányában szinte reménytelen. :(
 #17399  Szerző: Pasa
 
djlacee írta:Segítség kellene! Van egy ilyen rádióm:
VIDEOTON RM-4620
és konkrétan nem igazán akar működni. Bedugom, bekapcsolom, benyomom a "HÁLÓZATI ÜZEMMÓD" gombot, és elkezd búgni. A búgást a hangerő gomb szabályozásával lehet állítani ( :lol: ). Bármelyik sávra állítom, semmi változás nincs. A sávokat megvilágító lámpa pedig rendesen világít. Magnó egyáltalán nem működik. Mi lehet a gond? Hátha tud valaki segíteni.
Hirdesd meg a Vaterán. ;)
 #17363  Szerző: LuciFerko
 
66.6 mhz :P
 #17362  Szerző: VR5000
 
mg írta: vicces freki, fel kéne ajánlani a Máriának :D
Máriának inkább a 69-et. (Ha lenne. Bár sokan használják... :P )
 #17360  Szerző: rsite1
 
az nem lehet, hogy szar? :)
  • 1
  • 119
  • 120
  • 121
  • 122
  • 123
  • 126