RADIOSITE Fórum

  • Rádiós technikai eszközök

 #16993  Szerző: MrG
 
centerweb írta:
Szabi írta:KOrábbiaknál is lehetett úgy keverni, ahogy akartál, csak macerás volt.
SAM-ben?
Uff, nem. Korábbi mairlistekben... bocs ha félreérthető volt.
 #16991  Szerző: centerweb
 
Szabi írta:KOrábbiaknál is lehetett úgy keverni, ahogy akartál, csak macerás volt.
SAM-ben?
 #16989  Szerző: MrG
 
KOrábbiaknál is lehetett úgy keverni, ahogy akartál, csak macerás volt.
 #16983  Szerző: centerweb
 
LuciFerko írta:akkor inkább már sam broadcaster :)
Én inkább maradnék ennél. Szerintem szebb, több olyan funkció van benne amit használni akarok (pl. playlistbe illesztés/lejátszás, stb.) meg nem utolsó sorban hogy nem kell izgulni hogy most jól keveri-e vagy nem, hanem úgy keveri ahogyan akarom :)

Nekem jó a 3.a community is. Mondjuk gondolkozom a 2.2 visszatételén, a layout designer miatt.
 #16981  Szerző: mg
 
LuciFerko írta:akkor inkább már sam broadcaster :)
persze, mindent újra hozzátaggelni meg mindenkit betanítani meg beállítgatni meg a f.szom :D
nagyszerű a 2.2.2 :D
 #16979  Szerző: LuciFerko
 
akkor inkább már sam broadcaster :)
 #16978  Szerző: mg
 
perpill nem látom értelmét a frissítésnek, a 2.2.2 is megfelel
majd ha lesz felesleges zsénk, mert úgy olvastam, hogy az ingyen licenctől már elköszönhetünk, csak engedményt kapnak a nonprofitok...
 #16977  Szerző: centerweb
 
Kijött a mAirList 3.0 beta, ami szuper, csak sajnos egy csomó funkció fizetős lett :( Van 3 féle csomag, Professional, Personal és Community. Ezek közül a Community ingyenes. A másik kettőt le lehet tölteni regisztrálás után 14 napra. Szerencsére még azért mindíg használható a community.
Itt van egy lista az egyes funkciók elérhetőségéről:
http://www.mairlist.com/en/products/features.php
 #12473  Szerző: SebestyénA
 
djlacee írta:PMR... Egyébként azt nem írják le, mi volt a kivetnivalójuk :lol: bár azt a TECHNIKÁt én se vettem volna meg xD
Nekem ez a készülékem van november óta, :) ezzel beszélek Budaörsről 25-30km távolságba. És otthonról házak közt 4,5 km-re. Persze a másik oldalon tetőantennás készülékek vannak. :oops:
Nagyon szeretem, puritán egyszerű cucc, de eddig mindig jó volt bármire is használtam (DX, kézi beszélgetés).
Persze, hogy zavar-e azt nem tudom, ez a típus remélem nem.
 #12035  Szerző: rsite1
 
Így van, a Technika a Tesco saját márkája. Persze ettől függetlenül adhatnak el belőle más üzleteknek is.
  • 1
  • 121
  • 122
  • 123
  • 124
  • 125
  • 126