RADIOSITE Fórum

  • Amit soha nem játszanék le...

 #72557  Szerző: Ati7
 
A gongrádión minden héten nyomatták vagy két órahosszáig!! Szinte az összes betelefonáló börtönből kérte a "slágereket"-kicsit színvonaltalan volt, mitagadás... :lol: :gülü: :gülü2:
Már megszünt ez a műsor pár hónapja. :P :lol:
 #72553  Szerző: csadam
 
chromsix írta:mulatós
Na ebben igazad van, azt én sem. :D
 #72500  Szerző: csadam
 
Edda - A kör
 #67040  Szerző: Gyurii91
 
Radio1 által játszott ~40 szám nem? :lol:
 #67039  Szerző: DWC
 
Rihanna összes, különös tekintettel az Only Girl in the World (vagymi) című borzalomra.
 #66747  Szerző: DWC
 
SzD írta:Pitbull valóban elég érdekes szereplője a zeneiparnak. Igazából semmi extrát nem tud, semmi jó, vagy külnleges nincs a hangjában, rap tudásában, emellett nagyjából egy kaptafára készülnek a zenéi... viszont az egyik legjobb példa arra, hogy a már-már gagyi és nagyon egyszerű szövegvilág a legnyerőbb... nem véletlenül van tele díjakkal, és nem véletlenül az egyik legnépszerűbb producer és "bér" rapper. Ke$ha-nál ugyanez van, az ő zenéi is elég bugyuták, emiatt már sokat kritizálták is az okosok, de tényleg az van, hogy sokaknak ez jön be leginkább. Hallgathatjuk is őket orrvérzésig... :S
A legérdekesebb számomra az volt, mikor szóba került a Hotel Room, és megmutattam sulitársamnak a Push the Feeling on-t, azt mondta a srác, hogy az eredeti az xar, a Pitbull jó. Mondom, ember, az alap az ugyanaz! De hogy akkor is..
Hogyan lesz valamiből sláger című rovatunkat hallották.
 #66734  Szerző: Zoey
 
Nem bírom én sem, de amit Jennifer Lopezzel csináltak most, nem is rossz. (igaz, nem a Pitbullos rész tetszik ebben sem)
http://www.youtube.com/watch?v=hh39Bv-ZmvI
Mondanom sem kell, feldolgozás :S
 #66732  Szerző: SzD
 
Ha nagyon akarnék (meg nem csak én, bárki más is), akkor szerintem tíz-tizenöt olyan simán felsorolható, ami épp aktuális, és amiben "szóhoz" is jut... egy kis utánajárás után meg még többet is. És akkor még mindig csak a toplistás dalokról van szó.
Amikor átdolgozta a 75 Brazil Street-et, onnantól picit mély nyomot hagy(ott) a zeneiparban.
Nekem csak az a bajom vele, hogy rohadtul irritál ez a stílusú rappelés.
  • 1
  • 24
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29