RADIOSITE Fórum

  • Amit soha nem játszanék le...

 #122745  Szerző: Szilagyi
 
kukac írta:
Szilagyi írta:Gaspar Laci, Hungarian tehetsegkutatok szemetei...
és mit játszanál helyette?
No End, Lotfi Begi, DJ Wallas, Szeifert, stb. Rengeteg igenyes magyar zene van, de minden egyes radioban csak a szemeteket eroltetik.
 #122744  Szerző: Csongii
 
Szilagyi írta:Gaspar Laci, Hungarian tehetsegkutatok szemetei...
A Gáspár Lacit nem foglalja magába a "Hungarian tehetsegkutatok szemetei"!? :D
 #121393  Szerző: kukac
 
Valakinek leeshetne már az illetékesek közül hogy ez a topikj úgy ahogy van teljesen értelmetlen, szakmaiatlan. Ha a szerkesztő ízlése dominál a szerkesztésben (magának játszik, az alapján szelektál hogy neki tetszik/nem tetszik egy dal és nem pedig a hallgató/célcsoport nagy százalékának elfogadható, a rádió profiljába illeszkedő dalokat válogat), akkor azt ne tekintsük már referenciának. Ha pedig nem szakmai, hanem hallgatói hozzászólásokat várunk ide, akkor pedig teljesen mindegy hogy kinek mi tetszik, hiszen szubjektív dolgokat nem érdemes mérlegelni. Persze mindenki elmondhatja hogy neki mi az ami nem tetszik, csak tök fölösleges szóf*sás az egész, ezt megtehetné az iwiwen, a rádió fórumán, a haverjának esemesben, vagy felírhatja a budi falára a vasútállomáson, annak is van legalább annyi értelme...
 #121390  Szerző: Sakál
 
Olyat nem akartok írni, amit tényleg nem szabad lejátszani? Szélsőséges példát írok: Zámbó Jimmy - Nézz le rám
 #121379  Szerző: djlacee
 
Amit nem játszanék le...
Major Lazer - Watch out for this (eredeti verzióban)
pont mint a Blurred lines
 #121317  Szerző: kukac
 
@FLaci81: "Én vegyek vissza? Szerinted én kezdtem és még én is
viselkedem úgy mint egy 15 éves?"
- Szerintem igen.

"Én nem az ellenvéleményeket vagyok kénytelen kezelni,
hanem ahogy azt megtetted! Az első hozzászólásod nem
tetszett, az elsőt kimagyaráztad, rendben, megbékéltem
vele, de részedről a folytatás nem maradt el "ha ezt nem,
akkor nyilván te jobban tudod a szerkesztőnél hogy
melyiket - na erre lennék most kíváncsi!" !
"mert általában intelligens, normálisan megnyilvanulni
képes emberekkel szoktam kapcsolatot tartani" ebből
megint nekem az jön le, hogy velem van a baj, pedig én
egy dalt linkeltem be amit nem játszanék le soha! Egy
mondat szintén nem tetszett és ezért én már nem lennék
képes normálisan megnyilvánulni?"
- csak ismételni tudom magam...

"Az biztos, hogy nem bántott engem senki ez tény, de ne
csavarjuk már ki a szavakat! És még én vegyek vissza...
Ne veszekedjünk már a szentségit neki!!!!"
- nem veszed észre hogy te duhongsz itt már jopar kommented ota valamin, ami csak neked probléma. Most duhongjek en is azon, hogy ilyen vagy? Nem fogok, lásd az alairasom. Inkább jól szorakozom rajtad.

"Zárjuk ezt le, nem szeretnék ezzel kapcsolatban irkálni.
Lenyeltem kész és megvan a véleményem erről ennyi!"
- nem kellett volna elkezdeni, de ahogy gondolod. Mindenesetre szokjal hozza hogy ha kommentelsz, akkor a tieddel szemben ellentétes véleményekkel is találkozhatsz, es azt nem szemelyeskedessel es duhongessel kell lekommunikalni.

"Személyesen biztosan máshogy alakult volna ez a
helyzet, ez olyan biztos, mint ahogyan ezen sorokat
írom!"
- ez most valami fenyegetozes féle? Te ilyen kocsmai eroslegeny vagy? Ez a stílus mindenesetre oda való...

"A mondandód többi részével egyetértek teljes
mértékben.
Ezentúl, ha véletlenül az én hozzászólásom
valamelyikéhez szólnál hozzá, akkor ha hozzászólsz,
legyél szíves azt kötekedés és csipkelődésmentesen
megtenni, hogy a közeljövőben ne sérts meg senkit!
Köszönöm!"
- itt valami félreértés van a reszedrol, én nem azért vagyok itt hogy a forumtarsak egyeni ingerkuszobet meregessem, sérült lelkivilágát pàtyolgassam. Ha a hozzaszolasom nem tetszik, az a te dolgod - elmondhatod te is a magadet, mint ahogy meg is tetted - akkor most wtf? Itt pont hogy nekem lenne inkabb okom a felhaborodasra, a hisztit egyebkent is nehezen viselem.
Az pedig hogy en hogyan szolok hozzad, az csak egyedul attol fugg, hogy te hogyan szolsz hozzam - u know: adjonisten/fogadjisten...
 #121311  Szerző: FLaci81
 
Én vegyek vissza? Szerinted én kezdtem és még én is viselkedem úgy mint egy 15 éves?
Én nem az ellenvéleményeket vagyok kénytelen kezelni, hanem ahogy azt megtetted! Az első hozzászólásod nem tetszett, az elsőt kimagyaráztad, rendben, megbékéltem vele, de részedről a folytatás nem maradt el "ha ezt nem, akkor nyilván te jobban tudod a szerkesztőnél hogy melyiket - na erre lennék most kíváncsi!" !

"mert általában intelligens, normálisan megnyilvanulni képes emberekkel szoktam kapcsolatot tartani" ebből megint nekem az jön le, hogy velem van a baj, pedig én egy dalt linkeltem be amit nem játszanék le soha! Egy mondat szintén nem tetszett és ezért én már nem lennék képes normálisan megnyilvánulni?

Az biztos, hogy nem bántott engem senki ez tény, de ne csavarjuk már ki a szavakat! És még én vegyek vissza...

Ne veszekedjünk már a szentségit neki!!!!

Zárjuk ezt le, nem szeretnék ezzel kapcsolatban irkálni. Lenyeltem kész és megvan a véleményem erről ennyi! Személyesen biztosan máshogy alakult volna ez a helyzet, ez olyan biztos, mint ahogyan ezen sorokat írom!


A mondandód többi részével egyetértek teljes mértékben.

Ezentúl, ha véletlenül az én hozzászólásom valamelyikéhez szólnál hozzá, akkor ha hozzászólsz, legyél szíves azt kötekedés és csipkelődésmentesen megtenni, hogy a közeljövőben ne sérts meg senkit! Köszönöm!

Lezártam a témát!
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 29