RADIOSITE Fórum

  • Ti milyen rádiót hallgattok?

 #76979  Szerző: LuciFerko
 
olvaso1 írta:
milan93 írta:Nálunk Siófokon, az országos adókon kívül nincs más.Amikor tudom fogni akkor Tamási Rádiót
OFF
Mi az, hogy nincs más !?? Ne mond, hogy az MR 1-2-3; Neo és Classon kívül mást nem tudsz fogni...
egyszerű vevővel amit lehet a nagyokon kívűl: Rise, R1, Yo.
 #76978  Szerző: szemilan
 
milan93 írta:Nálunk Siófokon, az országos adókon kívül nincs más.Amikor tudom fogni akkor Tamási Rádiót
OFF
Mi az, hogy nincs más !?? Ne mond, hogy az MR 1-2-3; Neo és Classon kívül mást nem tudsz fogni...
 #76977  Szerző: forlife70
 
milan93 írta:Nálunk Siófokon, az országos adókon kívül nincs más
OFF
Na ez az... Ha ezt egy kevésbé jelentős kisvárosban mondanád, azt mondom oké. Na de az ország egyik turisztikai központjában laksz, ahol nem csak Te, hanem nyaralók ezrei keresnek a kikapcsolódásukhoz megfelelő zenét, rádiót!
ON

Én leginkább Rádió88-at hallgatok (netről vagy Szegeden természetesen FM-en), ébresztőnek Class FM van belőve. Hírműsort MR1-ről. Régen ha Pesten jártam Roxy szólt, nagyon sajnálom, hogy vége. Kocsiban ha tehetem, akkor Aktív Rádió (Tiszakécskéről) vagy Class FM, de Kecskemét belvárosában ez mit sem ér -> marad a CD :)
Netről néha Jazzy-t, Aktív Rádiót hallgatok, a külföldiek közül szeretem a Kronehitet (AT), Sky Radiot (NL - ez Kecskeméten fent van a Fibernet kábelhálózaton is), RTL Berlint (DE). Jó még a Radio Energy (NRJ) is, ez Európa-szerte szól, ahol megvetették a lábukat... :)
 #76973  Szerző: RadiosJani
 
Radio Q FM 99.5 - Ezt hallgatom. (+ itthon NeoFM,Klubrádió útközben ClassFM, Lánchíd Rádió)
Neten: onefm.ch meg amit csinálunk :)
 #76644  Szerző: Milán
 
Nálunk Siófokon, az országos adókon kívül nincs más.Amikor tudom fogni akkor Tamási Rádiót
 #76641  Szerző: TG
 
Hazai: Kossuth és 1, ritkán Class és MR 5
Külföldi: BBC 1, FG, Lounge
 #76639  Szerző: vati96
 
Én a Neo fm-et szoktam hallgatni vagy (ahol jön) Juventust. Ha van internet Szent Korona Rádiót.
 #76609  Szerző: BMáté
 
Én reggelente csakis Bumerángot hallgatok, azonkívül Pro FM, esetleg Class FM vagy Rádió 1, illetve interneten NRJ, Funradio, m2o, BBC Radio 1.
 #70876  Szerző: donder
 
Szabadban:
Mr1, Mr2, FM95 (néha), Rádió MAX, Néha a "két nagy", Europa FM ahol tudom fogni, Friss rádió

Neten:
TrackFM.nl, ItsyBitsy 22 után, MP3 :D
 #70848  Szerző: csadam
 
hali mindenkinek!!

én otthon europa2, expres, funradio, juventus rádió1 (néha), kronehit, nap, ö3, antenne steiermark, radio wien (néha),SRO 1, Oxygen FM, Kék Duna, ha bejön akkor HR1, HR2, Antena Zagreb, Ra SLO 1, Val 202, Radio SI, műholdon RTL Radio, WDR 1, WDR 2, MDR Sputnik, NDR2, Sunshine hallgatok amióta a Danubius és a sláger megszűnt. :cry:

neten Rádió1, jam fm (de amíg volt műholdon, addig otthon is hallgattam)
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17