RADIOSITE Fórum

  • Rádiós archívum

 #193557  Szerző: weiszmatyi
 
lgh írta: 2021.08.04. 22:39 Sziasztok, a napokban a rádió régi vételkörzetében jártam, és eszembe jutott: tud valaki fennmaradt Kék Duna arculati elemekről? Már régen hallottam, és nem is emlékszem olyan pontosan, kíváncsi lennék. Ha van hírblokk is érdekelne, szignálok, esetleg amikor még "élt" a rádió FM-n műsorvezetés/megszólalások, műsor szignálok is, sima általánosak is... van valahol egy rövid felvételem az utolsó napokból, de abban sajnos csak nagyon kevés szignál szólal meg a felvétel rövidsége miatt, meg a műsorok hiánya miatt is gondolom.
Előre is köszi!
Nem a legpraktikusabb módszer, de esetleg az akkori vételkörzetbe eső korábbi FM Scan videókban találhatsz érdekességeket. :D
 #193556  Szerző: kenezkolos
 
lgh írta: 2021.08.04. 22:39 Sziasztok, a napokban a rádió régi vételkörzetében jártam, és eszembe jutott: tud valaki fennmaradt Kék Duna arculati elemekről? Már régen hallottam, és nem is emlékszem olyan pontosan, kíváncsi lennék. Ha van hírblokk is érdekelne, szignálok, esetleg amikor még "élt" a rádió FM-n műsorvezetés/megszólalások, műsor szignálok is, sima általánosak is... van valahol egy rövid felvételem az utolsó napokból, de abban sajnos csak nagyon kevés szignál szólal meg a felvétel rövidsége miatt, meg a műsorok hiánya miatt is gondolom.
Előre is köszi!
Szia!
Nekem egy ilyen kis szösszenetem maradt meg a rádióról. :)
https://youtu.be/CvHyVcdA2F4
 #193555  Szerző: lgh
 
Sziasztok, a napokban a rádió régi vételkörzetében jártam, és eszembe jutott: tud valaki fennmaradt Kék Duna arculati elemekről? Már régen hallottam, és nem is emlékszem olyan pontosan, kíváncsi lennék. Ha van hírblokk is érdekelne, szignálok, esetleg amikor még "élt" a rádió FM-n műsorvezetés/megszólalások, műsor szignálok is, sima általánosak is... van valahol egy rövid felvételem az utolsó napokból, de abban sajnos csak nagyon kevés szignál szólal meg a felvétel rövidsége miatt, meg a műsorok hiánya miatt is gondolom.
Előre is köszi!
 #187089  Szerző: Jeromos
 
Sziasztok.
A Helikon rádióban 2010-ben volt egy szájhősök című műsor.
Hegyi Roland, és Nagy márk voltak a műsorvezetők.
Valakinek esetlegesen meg vannak ezek a műsorok?
Előre is köszönöm.
 #186687  Szerző: zenefalo
 
lgh írta: 2020.04.02. 07:42 Köszönöm, pont ilyeneket kerestem! Még hírszignál vagy a "Délutáni csúcs"nak volt egy hosszabb zenés-éneklős szignálja, az nincs esetleg meg valakinek? Mikor még ment a rádió és arra jártam nem volt sajnos túl sok lehetőségem hallgatni ezt a rádiót, de a szignálparkja helyi rádióként is sokkal jobb volt szerintem mint a mostani országosoké.
Én is sajnálom, hogy megszűnt, változatos zenék és kedves műsorvezetők szóltak rajta. Egy fabatkát nem ér a helyén lévő igazi mai slágerek. :hit:
 #186681  Szerző: lgh
 
Köszönöm, pont ilyeneket kerestem! Még hírszignál vagy a "Délutáni csúcs"nak volt egy hosszabb zenés-éneklős szignálja, az nincs esetleg meg valakinek? Mikor még ment a rádió és arra jártam nem volt sajnos túl sok lehetőségem hallgatni ezt a rádiót, de a szignálparkja helyi rádióként is sokkal jobb volt szerintem mint a mostani országosoké.
 #186680  Szerző: djlacee
 
lgh írta: 2020.04.01. 15:47 Sziasztok, annak idején sajnos nem sikerült felvételt készítenem a Rádió Focusról, későn tudtam meg hogy lekapcsolták, de pár napja belefutottam egy rövid de nagyon rossz minőségű felvételbe: tud valaki arról hogy van-e valahol elérhető Rádió Focus felvétel? Próbáltam keresni több helyen is, leginkább a rádió arculati elemeit próbálom megtalálni. Énekes szignálok, hírszignál stb. Előre is köszi!
A megszűnés előtt vettem fel
https://we.tl/t-IB3kUnhKcK
 #186679  Szerző: lgh
 
Sziasztok, annak idején sajnos nem sikerült felvételt készítenem a Rádió Focusról, későn tudtam meg hogy lekapcsolták, de pár napja belefutottam egy rövid de nagyon rossz minőségű felvételbe: tud valaki arról hogy van-e valahol elérhető Rádió Focus felvétel? Próbáltam keresni több helyen is, leginkább a rádió arculati elemeit próbálom megtalálni. Énekes szignálok, hírszignál stb. Előre is köszi!
 #172805  Szerző: kondalyuk
 
Sziasztok!
A régi Nagyon Zenés Petőfi Rádióról van valakinek felvétele amit megosztana, vagy belinkelne nekem? Főleg a 2011 előtti MR2-es korszak érdekelne, bármilyen felvételnek örülnék :) Előre is köszönöm.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10