RADIOSITE Fórum

  • RTL+, RTL+ active

 #197988  Szerző: knoskamatee
 
noartist írta: 2023.01.05. 23:13
djlacee írta: 2023.01.05. 22:27 Szerintem egyébként rettenetesen rosszul csinálják ezt, hogy kifejezetten csak streamingre gyártanak tartalmat. A véleményem az, hogy inkább először TV-ben kéne leadni ezeket premierként, majd utána az RTL+on elérhetővé tenni fizetős tartalomként.
Minden bizonnyal gondolni fognak egyet, és egy hirtelen műsorváltozás jegyében leadnak minden streaminges cuccot, amikor a TV2 a legkevésbé számít rá.

Ami az applikációt magát illeti: szar. Minősíthetetlenül rossz. Teljesen elveszti a fonalat, miből mennyit néztél már, a főoldal egy katyvasz, hírműsorok elrejtve.

Ja, és minden alkalommal be kell jelentkeznem a böngészőben (Apple-ös login), amit elsőre nem fogad el, de másodjára igen. Mindig. Évek óta.
a nézettségen meg is látszik az eredmény. 20 éve se verte ilyen magas arányban az RTL-t (13,5) a TV2 (19,6%). nagyon sokan - köztük én is - inkább a streaming felületen fogyasztják az RTL-es tartalmakat. ezt is bele kell kalkulálni a számok visszaesésbe persze. eddig a foci VB volt a ennek a "felelőse" Kolosi szerint, de most már vészmadárkodott, hogy egész évben 10 hónapig ők voltak a legnézettebbek és nem lesz baj stbstb. pletykákat olvastam, hogy később fog menni a +-os tartalomból pár a fő csatornán, de nem vennék rá mérget.

az iOS app nálam hibátlan mindig tudja, hogy miből mennyit néztem, viszont baromi instabil és a dupla Apple login nálam is bosszantó és Safari alatt időnként szeret lassan és hibásan betölteni.
 #197976  Szerző: noartist
 
djlacee írta: 2023.01.05. 22:27 Szerintem egyébként rettenetesen rosszul csinálják ezt, hogy kifejezetten csak streamingre gyártanak tartalmat. A véleményem az, hogy inkább először TV-ben kéne leadni ezeket premierként, majd utána az RTL+on elérhetővé tenni fizetős tartalomként.
Minden bizonnyal gondolni fognak egyet, és egy hirtelen műsorváltozás jegyében leadnak minden streaminges cuccot, amikor a TV2 a legkevésbé számít rá.

Ami az applikációt magát illeti: szar. Minősíthetetlenül rossz. Teljesen elveszti a fonalat, miből mennyit néztél már, a főoldal egy katyvasz, hírműsorok elrejtve.

Ja, és minden alkalommal be kell jelentkeznem a böngészőben (Apple-ös login), amit elsőre nem fogad el, de másodjára igen. Mindig. Évek óta.

Áh… (és hol a Samsung app? Miért nem fizethetek revolutos kártyával?)
 #197974  Szerző: djlacee
 
Szerintem egyébként rettenetesen rosszul csinálják ezt, hogy kifejezetten csak streamingre gyártanak tartalmat. A véleményem az, hogy inkább először TV-ben kéne leadni ezeket premierként, majd utána az RTL+on elérhetővé tenni fizetős tartalomként.
 #197571  Szerző: noartist
 
Wolfman írta: 2022.11.16. 10:10 Megtörtént az átnevezés RTL+-ra, a webcím egyelőre marad a régi, az rtlplusz.hu az rtlmost.hu-ra irányít át.
Egy éve még azt mondtam volna, hogy sok a 2.000 forint, de ma már reálisnak tűnik.
 #197570  Szerző: Wolfman
 
Megtörtént az átnevezés RTL+-ra, a webcím egyelőre marad a régi, az rtlplusz.hu az rtlmost.hu-ra irányít át.
 #184094  Szerző: homerhamm
 
Felkerült a Győzike műsora is. (de gondolom ez nem érdekel senkit :D )
 #172528  Szerző: noartist
 
altermanus írta:Kérdésemnek eleget téve, a Házon Kívül és a XXI. század már 720p felbontásban van.
Innováció! :D
 #172518  Szerző: altermanus
 
Kérdésemnek eleget téve, a Házon Kívül és a XXI. század már 720p felbontásban van.
 #164916  Szerző: altermanus
 
van valami hír, hogy mikor lesz HD videó az RTL moston? legalább 720p vagy 720i