RADIOSITE Fórum

  • RADIOSITE.HU Fórum

 #193153  Szerző: noartist
 
p0tyi írta: 2021.06.26. 23:07 Glenn, kisebb-nagyobb túlzásokba esel szerintem mostanában. Ha úgy érzed valahol, hogy mindenki mással van a baj, akkor gondolom tudod, hogy mi van. Számomra gyakorlatilag visszataszítóak voltak a hozzászólásaid az utóbbi időben (de biztos csak én is valami elfajult brüsszelita vagyok, aki összeesküdött a magyar emberek ellen...)

Read only módban voltam és elfelejtettem a jelszavamat, ezért az új nick, sorry.
Igen, főleg az elmúlt időszakért kapta a végleges kitiltást a fórumról.
 #193136  Szerző: p0tyi
 
Glenn, kisebb-nagyobb túlzásokba esel szerintem mostanában. Ha úgy érzed valahol, hogy mindenki mással van a baj, akkor gondolom tudod, hogy mi van. Számomra gyakorlatilag visszataszítóak voltak a hozzászólásaid az utóbbi időben (de biztos csak én is valami elfajult brüsszelita vagyok, aki összeesküdött a magyar emberek ellen...)

Read only módban voltam és elfelejtettem a jelszavamat, ezért az új nick, sorry.
 #193127  Szerző: noartist
 
asr27 írta: 2021.06.25. 18:03
Glenn írta: 2021.06.24. 20:31
Az aggódókat megnyugtatom, nem lesz kormányváltás (szerencsénkre)
Jajj de be vagytok fosva, te atya úristen! :lool: :lol:
Ezt a hisztizést! :hehe:
Elárulok egy titkot: Öszödi beszédezéssel és Gyurcsányozással nem fog választást nyerni a fidesz! Mert lássuk be, nekik ennyi a politikájuk, semmivel se több!
Te lehetsz a következő, szóval kérlek, fogd vissza magad.
 #193125  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2021.06.25. 16:33
noartist írta: 2021.06.25. 06:39Ha ezt nem hagyod abba, repül a végleges tiltás.
És megint fenyegetsz! :x
Tehát a lényeg az, hogy kuss vagy huss. Köszi, független, objektív admin...
:gülü2:
A fórum minősítgetésén és a fórumozók elüldözésén kívül mást nem csináltál az elmúlt időszakban. Már akkor ki akartalak tiltani, amikor Györke Attilába - nonszensz minőségben - belekötöttél. Pedig nem először szaladt el a ló veled.

Jelenleg te vagy a fórum (egyik) méregfoga - amit most kihúzok. Viszlát.
 #193123  Szerző: Glenn
 
asr27 írta: 2021.06.25. 18:03Jajj de be vagytok fosva, te atya úristen!
Naja, nagyon, közben ti meg már nyertetek is. :lool: :lool: :lool:
Felhomályosítalak: ugyanaz lesz, mint 2018-ban (csak esetleg kétharmad nélkül). Lapozz vissza, akkor is ugyanez volt a dumátok és én akkor is megmondtam a frankót. 8-)
Jövő tavasszal vagy sírni fogsz, vagy káromkodni. :fuckyou:
 #193109  Szerző: asr27
 
Glenn írta: 2021.06.24. 20:31
Az aggódókat megnyugtatom, nem lesz kormányváltás (szerencsénkre)
Jajj de be vagytok fosva, te atya úristen! :lool: :lol:
Ezt a hisztizést! :hehe:
Elárulok egy titkot: Öszödi beszédezéssel és Gyurcsányozással nem fog választást nyerni a fidesz! Mert lássuk be, nekik ennyi a politikájuk, semmivel se több!
 #193107  Szerző: Glenn
 
noartist írta: 2021.06.25. 06:39Ha ezt nem hagyod abba, repül a végleges tiltás.
És megint fenyegetsz! :x
Tehát a lényeg az, hogy kuss vagy huss. Köszi, független, objektív admin...
:gülü2:
 #193106  Szerző: noartist
 
Glenn írta: 2021.06.24. 20:31 Kaptam 24 óra tiltást, mint az oviban. Letelt, újra itt vagyok és továbbra sem lesz köszönet bennem! 8-)

Kép

Tehát a bírósági ítélet indoka az, hogy "nyugodj meg". Ezt nem tudom értelmezni, de nyilván a diktátor sem tudja, viszont neki szóltak, hogy ezt tegye. Itt tartunk, a vélemény- és szólásszabadság már nemcsak a szűken vett liberális politikai téren, hanem egy rádiós fórumon is korlátozva lett. És persze, egy liberális fórumról beszélünk, nem is lehetne másként. Isten őrizzen meg minden normális magyar embert attól, hogy jövőre kormányváltás legyen!!! :gülü2:
Az aggódókat megnyugtatom, nem lesz kormányváltás (szerencsénkre), de az ilyen megnyilvánulásokat, amit az itteni "admin" is megenged magának, még el kell viselnünk. El is viseljük, mert értelmes emberek vagyunk, de ez büntivel jár, pl. itt is. Tanulság: legyél agymosott, akkor fórumozhatsz, vagy kussolj. Köszi, liberális szólásszabadság! :x
Bocsi, de nem érzed magad mostanában vállalhatatlannak? Összeveszel fűvel-fával, fröcsögsz mindenre, mindenkinek elege van belőled, majd meglepődsz, hogy ezt kapod? Ember!

Ha ezt nem hagyod abba, repül a végleges tiltás.
 #193103  Szerző: Glenn
 
Kaptam 24 óra tiltást, mint az oviban. Letelt, újra itt vagyok és továbbra sem lesz köszönet bennem! 8-)

Kép

Tehát a bírósági ítélet indoka az, hogy "nyugodj meg". Ezt nem tudom értelmezni, de nyilván a diktátor sem tudja, viszont neki szóltak, hogy ezt tegye. Itt tartunk, a vélemény- és szólásszabadság már nemcsak a szűken vett liberális politikai téren, hanem egy rádiós fórumon is korlátozva lett. És persze, egy liberális fórumról beszélünk, nem is lehetne másként. Isten őrizzen meg minden normális magyar embert attól, hogy jövőre kormányváltás legyen!!! :gülü2:
Az aggódókat megnyugtatom, nem lesz kormányváltás (szerencsénkre), de az ilyen megnyilvánulásokat, amit az itteni "admin" is megenged magának, még el kell viselnünk. El is viseljük, mert értelmes emberek vagyunk, de ez büntivel jár, pl. itt is. Tanulság: legyél agymosott, akkor fórumozhatsz, vagy kussolj. Köszi, liberális szólásszabadság! :x
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 53