RADIOSITE Fórum

• Sport

#196415  Szerző: nyikolaj

Csákány!
Én már szétböngészgettem a Google-t, de nem nagyon találok olyan megbízható tipp, betting oldalt ahol minden nap legalább 1 db 2-es odds tipp lenne.
Továbbá, ahol a korábbi akár több havi nyertes/vesztes napi tippeket meglehet nézni.. Nyílván nem lehet minden nap nyerni, de ha 30 napból 14 nyertes az már szerintem jó.
 #195838  Szerző: MilanFarkas

Tudom mit mondjak) Ha szeretnél tisztában lenni a sportággal, akkor nézz be ide https://mightytips.hu/fogadoirodak/angol-bukmekerek/, ahol kiváló bukmékert választhatsz, ahol lazíthatsz és megismerkedhetsz az értékelésekkel különböző fogadóirodák. Személy szerint köszönöm ezt az oldalt. Azt ajánlom!
 #193100  Szerző: Glenn

De igen, csoda történt! Megaláztuk a 2014-es világbajnokot a saját pályáján. :yes:
Nem akarok belemenni mélyebben, tudjuk, hogy ez egy hihetetlen siker volt. Legyen elég annyi, hogy bármelyik másik csoportból simán továbbjutottunk volna. Most jön a VB, oda mindenképpen ki kell jutnunk 36 év után. Erre Rossival képesek leszünk, de ő kell ehhez. Most nagy pénzeket kínálnak neki, de ezt meg kell adnunk, mint ahogy stadiont is építettünk nem olcsón, de kiváló befektetésként. A sport üzlet, mindenki jól jár vele, itt a lehetőség, hogy ismét jó helyre menjen a pénz. 8-)
 #193092  Szerző: Gyurii

Csoda nem történt, de örömteli pillanatok igen. SZÉP VOLT FIÚK! :shock: :party:
 #193080  Szerző: Glenn

Este 9-kor mindenki a tévé elé! :yes:
Eddig is nagyot alkottak a fiúk, hátha csoda történik.

Kép

:yes: 8-) :yes: 8-)
 #172369  Szerző: Marcii

noartist írta:Tegnap. :lol:
:lool: :lool: :lool:
 #172365  Szerző: noartist

Tegnap. :lol:
 #168356  Szerző: noartist

Attis írta:Andorra - Magyarország 1-0??
WTF?
Hofit nem idézem- azt a szállóigét mindenki ismeri.
Ideje befejezni a magyar foci abnormális támogatását. Cirkusz.
 #168348  Szerző: Attis

Andorra - Magyarország 1-0??
WTF?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45