RADIOSITE Fórum

• Dühöngő

#197228  Szerző: Glenn

Fakocka írta: 2022.09.27. 15:44Sztem ami itthon igazán nagyot szólt, 95 ben az amcsi tulajok átvétele utáni Juventus első pár éve, később a már 24 órás Roxy és talán még a 92.9 Sztár Rádió.
A mostanában agyonfikázott Rádió 1-et se hagyd ki, 1996-tól a legjobb volt, igaz, csak napi 8 órában. :yes:
 #197227  Szerző: Fakocka

shadoe írta:
Fakocka írta: 2022.09.25. 22:24 Na én ezért nem szívesen hallgatok magyar adókat, teljesen más világ a szlovák, szerb, osztrák stb. ország rádiói.
Europa 2 n minimális a szöveges tartalom napközben, talán még hírek is csak reggel vannak, másrészt olyan zenék mennek amiket itthon még életemben nem hallottam és valszeg nem is fogok, de ez már kb jó tízen éve így megy.
Igen, egyből megérezhető, ha nem Titike és McFly a fő agytröszt az országos rádiózásban, hanem esetleg értenek is hozzá. Én amúgy már a 90-es években is a Rock Fm-hez csapódtam, akkor is ott hallgattam, ami idehaza nem szólt.
Igen ez így van, Titi kezdte a Danubiussal a 90 es évek végén, párszáz számos rádió lett belőle, emlékszem minden nap ugyanazok a zenék mentek le, hallgathatatlan volt.. sajnos ezt követte később a többi rádió is.

Rock FM és az akkori Danubius között óriási volt a különbség, leesett az állam amikor először hallottam szólni a Rockot, aztán jött a Fun, Koliba, Okey, Rebeca, Radio Nitra stb, mind nagyon profi volt, nem volt betegre ismetelgetve semmi.

Sztem ami itthon igazán nagyot szólt, 95 ben az amcsi tulajok átvétele utáni Juventus első pár éve, később a már 24 órás Roxy és talán még a 92.9 Sztár Rádió.
 #197218  Szerző: shadoe

Fakocka írta: 2022.09.25. 22:24 Na én ezért nem szívesen hallgatok magyar adókat, teljesen más világ a szlovák, szerb, osztrák stb. ország rádiói.
Europa 2 n minimális a szöveges tartalom napközben, talán még hírek is csak reggel vannak, másrészt olyan zenék mennek amiket itthon még életemben nem hallottam és valszeg nem is fogok, de ez már kb jó tízen éve így megy.
Igen, egyből megérezhető, ha nem Titike és McFly a fő agytröszt az országos rádiózásban, hanem esetleg értenek is hozzá. Én amúgy már a 90-es években is a Rock Fm-hez csapódtam, akkor is ott hallgattam, ami idehaza nem szólt.
 #197217  Szerző: Fakocka

Na én ezért nem szívesen hallgatok magyar adókat, teljesen más világ a szlovák, szerb, osztrák stb. ország rádiói.
 #197184  Szerző: shadoe

IstvánB írta: 2022.09.07. 19:34 Mi volt az a 2?
Fun Radio és Europa 2 (de szerintem a Radio Slovenskot is fogom újra hallgatni), ill. a Radio Romaniára is átköltöztették azt a jó kis zenei válogatós műsort 18-19 óra közé, majd jelzem a másik topikban is. A lényeg, az esti sávban most már tényleg van mit hallgatni, sőt szerintem a terjedés is egyre jobb lesz. Idehaza meg hát nem tudom, reménykedjünk, hogy változik jó irányba a helyzet.
 #197182  Szerző: IstvánB

Mi volt az a 2?
 #197181  Szerző: noartist

shadoe írta: 2022.09.06. 22:19 Ma volt alkalmam párhuzamosan hallgatni 2 külföldi adót plusz azt az 5 magyar (könnyűzeneit), amit sajnos fogok.
Eddig is egyértelmű volt, de újfent bebizonyosodott, ez az ország rádiózás szempontjából inkább tartozik a Balkánhoz (vagy inkább a béka feneke alatti sávhoz), mint a "fejlett nyugathoz". De amúgy nem is kell nyugatra menni, elég csak egy keveset északra, hogy halljuk a különbséget.
Az összes magyar adót szénné égette tíz perc alatt a két külföldi. Olyan őrületesen mély a szakadék, akkora a különbség, hogy már fáj. Ennyi szar és gagyi magyar adó, a 15-20 éves elcsépelt, letaglózó, idegesítő és kiábrándító zenéivel, az összes ócska több évtizedes beidegződéseivel, az igénytelenség netovábbjával, mi a jó égnek az FM sávot szinte teljesen betelítve, könyörgöm? Visszasírom azokat az éveket, amikor parabolaantennán hallgattam a sok jó külföldi állomást, és nem kellett ezt a sok ocsmányságot, amit a képünkbe tolnak.
Bőven elég lenne nekem egy-két ilyen külföldi, amiben van kakaó és élet, mellettük az összes hazai országos és helyi förtelem elhúzhatna egyszer végleg a sunyiba.
Addig, amíg emtévéák és rádiógyárak uralják a hazai rádiózást, ez jobb már nem lesz.
 #197180  Szerző: shadoe

Ma volt alkalmam párhuzamosan hallgatni 2 külföldi adót plusz azt az 5 magyar (könnyűzeneit), amit sajnos fogok.
Eddig is egyértelmű volt, de újfent bebizonyosodott, ez az ország rádiózás szempontjából inkább tartozik a Balkánhoz (vagy inkább a béka feneke alatti sávhoz), mint a "fejlett nyugathoz". De amúgy nem is kell nyugatra menni, elég csak egy keveset északra, hogy halljuk a különbséget.
Az összes magyar adót szénné égette tíz perc alatt a két külföldi. Olyan őrületesen mély a szakadék, akkora a különbség, hogy már fáj. Ennyi szar és gagyi magyar adó, a 15-20 éves elcsépelt, letaglózó, idegesítő és kiábrándító zenéivel, az összes ócska több évtizedes beidegződéseivel, az igénytelenség netovábbjával, mi a jó égnek az FM sávot szinte teljesen betelítve, könyörgöm? Visszasírom azokat az éveket, amikor parabolaantennán hallgattam a sok jó külföldi állomást, és nem kellett ezt a sok ocsmányságot, amit a képünkbe tolnak.
Bőven elég lenne nekem egy-két ilyen külföldi, amiben van kakaó és élet, mellettük az összes hazai országos és helyi förtelem elhúzhatna egyszer végleg a sunyiba.
 #196748  Szerző: shadoe

Ide kéne egyeseknek írogatni, és nem összekeverni a topikokat. Pláne nem a fórumtársakon levezetni a feszültséget, ha épp frusztrált napjuk volt.
 #196306  Szerző: shadoe

MAHASZ RÁDIÓS ??? TOP 40???
Komolyan??? Mi ez a szar?
Ez egy Rádió 1-es lista. Ebből áll a magyar zenei piac???
Egyetlen Petőfi által felhozott, vagy helyi rádiók által játszott zene sincsen rajta, mind R1-es!!!
Tudják, kit etessenek ezzel! https://slagerlistak.hu/radios-top-40-slagerlista
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 23