RADIOSITE Fórum

  • Sport

 #201597  Szerző: robertgreen
 
MilanFarkas írta: 2022.01.26. 19:00 Tudom mit mondjak) Ha szeretnél tisztában lenni a sportággal, akkor nézz be ide https://mightytips.hu/fogadoirodak/angol-bukmekerek/, ahol kiváló bukmékert választhatsz, ahol lazíthatsz és megismerkedhetsz az értékelésekkel különböző fogadóirodák. Személy szerint köszönöm ezt az oldalt. Azt ajánlom!
Valami új kipróbálása mindig is az egyik legmenőbb ötlet volt mindenki számára. Én is szeretem a játékokat, és amint úgy döntöttem, hogy pénzt keresni érdekeimet. By the way, beszélve a szükséges platform, szeretném megemlíteni olvasd el vele elolvashatja információkat a kaszinó helyén. Csak kattintson a linkre, és élvezze ezt az oldalt.
 #196415  Szerző: nyikolaj
 
Csákány!
Én már szétböngészgettem a Google-t, de nem nagyon találok olyan megbízható tipp, betting oldalt ahol minden nap legalább 1 db 2-es odds tipp lenne.
Továbbá, ahol a korábbi akár több havi nyertes/vesztes napi tippeket meglehet nézni.. Nyílván nem lehet minden nap nyerni, de ha 30 napból 14 nyertes az már szerintem jó.
 #195838  Szerző: MilanFarkas
 
Tudom mit mondjak) Ha szeretnél tisztában lenni a sportággal, akkor nézz be ide https://mightytips.hu/fogadoirodak/angol-bukmekerek/, ahol kiváló bukmékert választhatsz, ahol lazíthatsz és megismerkedhetsz az értékelésekkel különböző fogadóirodák. Személy szerint köszönöm ezt az oldalt. Azt ajánlom!
 #193100  Szerző: Glenn
 
De igen, csoda történt! Megaláztuk a 2014-es világbajnokot a saját pályáján. :yes:
Nem akarok belemenni mélyebben, tudjuk, hogy ez egy hihetetlen siker volt. Legyen elég annyi, hogy bármelyik másik csoportból simán továbbjutottunk volna. Most jön a VB, oda mindenképpen ki kell jutnunk 36 év után. Erre Rossival képesek leszünk, de ő kell ehhez. Most nagy pénzeket kínálnak neki, de ezt meg kell adnunk, mint ahogy stadiont is építettünk nem olcsón, de kiváló befektetésként. A sport üzlet, mindenki jól jár vele, itt a lehetőség, hogy ismét jó helyre menjen a pénz. 8-)
 #193092  Szerző: Gyurii
 
Csoda nem történt, de örömteli pillanatok igen. SZÉP VOLT FIÚK! :shock: :party:
 #193080  Szerző: Glenn
 
Este 9-kor mindenki a tévé elé! :yes:
Eddig is nagyot alkottak a fiúk, hátha csoda történik.

Kép

:yes: 8-) :yes: 8-)
 #172369  Szerző: Marcii
 
noartist írta:Tegnap. :lol:
:lool: :lool: :lool:
 #172365  Szerző: noartist
 
Tegnap. :lol:
 #168356  Szerző: noartist
 
Attis írta:Andorra - Magyarország 1-0??
WTF?
Hofit nem idézem- azt a szállóigét mindenki ismeri.
Ideje befejezni a magyar foci abnormális támogatását. Cirkusz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 45