RADIOSITE Fórum

  • Sport

 #26604  Szerző: Pasa
 
Ez a 0-1 megint reális, mint a svédek elleni is volt (sajnos). :cry:
 #26602  Szerző: Attis
 
Én rosszabbra számítottam. :blush:
 #26600  Szerző: LuciFerko
 
egy csatárral, három védekező középpájással akartunk nyerni a portugálok ellen? :gülü2:
 #26470  Szerző: Pasa
 
Mindenesetre ránk férne több évtizednyi böjt után, hogy kijussunk végre EB/VB-re. Én még emlékszem az utolsóra...
 #26469  Szerző: Attis
 
Pasa írta:De legalább most már (talán) nem lesznek nagy zakók, és a közönség is megtölt egy jó nagy stadiont. Valami lehet, hogy elindult jó irányba.
Valóban nem kutyaütő csapat. És azért abból is látszik, lenne igény a jó focira, hogy pár siker (akár a válogatott, akár a DVSC példája) is elég a nézőknek, és rajtuk nem múlik semmi.
Azért "bentről" kicsit máshogy néz ki. El tudom képzelni mekkora düh meg elkesredettség volt...
Persze, ezt nem vitatom. Szerintem maradjunk annyiban: egy profi játékos amatőr nyilatkozata.
 #26468  Szerző: Pasa
 
De legalább most már (talán) nem lesznek nagy zakók, és a közönség is megtölt egy jó nagy stadiont. Valami lehet, hogy elindult jó irányba.
 #26465  Szerző: LuciFerko
 
aki most azt mondja, hogy jogosan kaptunk ki, az nem magyar és hazudik" – fogalmazott az egyenlítő gólunk előtt büntetőt kiharcoló Dzsudzsák.
Azért "bentről" kicsit máshogy néz ki. El tudom képzelni mekkora düh meg elkesredettség volt...
 #26464  Szerző: LuciFerko
 
Na igen, elég gyengék voltunk. Az első félidőben végig mindenki ideges volt, nemvolt egy konkrét elképzelés sem. Én azért többet vártam volna :x
 #26463  Szerző: Attis
 
Pasa írta:Sajnos úgy érzem, igazságos eredmény született... :cry:
Sajnos egyetértek. :(
De ha már a meccsnél tartunk, a mai Nemzeti (szerintem inkább Fradi) Sportban Dzsudzsák a következőt nyilatkozta.
aki most azt mondja, hogy jogosan kaptunk ki, az nem magyar és hazudik" – fogalmazott az egyenlítő gólunk előtt büntetőt kiharcoló Dzsudzsák.
Basszus. Magyar vagyok. Végig néztem a meccset. Szurkoltam. De. Ezek a svédek tényleg jobbak voltak. 75 percig nem rúgtunk kapura, a svédeknek volt olyan akciójuk, amikor 2 kapufát rúgtak. És akkor ne beszéljünk a többi lehetőségükről. Noha a vége dráma volt, de el kell ismerni, a svédek sokkal jobbak voltak a szombati válogatottnál.
Amúgy meg azt gondolom, nagy baj nincs. Én amikor először láttam a csoportunkat, azt gondoltam 12 pontot kell(ene) szereznünk. (Málta és Albánia ellen.) Most van ugye 13. És nem csak az +1 pont az előrelépés. Hanem az, hogy végre hoztuk a kötelezőket.
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 45