RADIOSITE Fórum

  • Sport

 #15522  Szerző: Mauro
 
F1: Michael Schumacher
dokumentumfilm, 48 perc

Michael Schumacher német autóversenyző, hétszeres Formula-1-es világbajnok, a sportág eddigi legeredményesebb pilótája. Ő volt a Formula-1 első német világbajnoka, nagy szerepet játszott a sportág németországi népszerűsítésében. Egy 2006-ban, az FIA (Nemzetközi Automobil Szövetség) által végzett felmérésen a szurkolók a Formula-1 legnépszerűbb versenyzőjének választották.


http://port.hu/f1:_michael_schumacher/p ... where_tv=1
 #13518  Szerző: Attis
 
Egy jó hír: final fourba jutott a Sopron női kosárcsapata. Sajnos kedvenc klubomnak, a Pécsnek ez nem sikerült, de egy anyagi gondokkal küzdő, a legjobbjait évek óta eladni kényszerülő klubtól megsüvegelendő a legjobb 8-ba kerülés.
Kicsit fájó szívvel, de azért azt kell mondjam: hajrá Sopron!
 #12390  Szerző: giallarosa
 
Akit érdekel és nem a Sport 1-en nézi: újra vízilabda közvetítés az Oldies Radioban.

2009.02.07
18:00 TEVA Vasas Plaket – Marseilles EL
Közvetítő riporter: Barta Gábor

18:00 Szeged BETON – Vojvodina LEN Kupa
Közvetítő riporter: Pataki Gábor

Szerkesztő: Teveli Zoltán

2009.02.08
18:00 DOMINO Honvéd – Kazany LEN Kupa
Közvetítő riporter: Török László

Szerkesztő: Teveli Zoltán

http://www.oldiesradio.hu
 #6392  Szerző: rsite1
 
Sz. írta:
MikySoft írta:Valaga alá bebasszák kapásból a Mercit, aztán szeva.
Ékes magyar nyelv... :lol:
Ugye-ugye.
 #6388  Szerző: Sz.
 
MikySoft írta:Valaga alá bebasszák kapásból a Mercit, aztán szeva.
Ékes magyar nyelv... :lol:
 #6369  Szerző: Flash
 
Pasa írta:Szerintem Hamilton nem gyenge világbajnok. Amúgy meg most látszik, milyen dög unalom volt, mikor Schumi zsinórban kaszált. Volt, hogy már a nyáron itt nálunk megnyerte a VB-címet. Most érdekes a Forma 1.
Nekem tetszett, amikor hülyére verte az egész mezőnyt. :lol: Azon a 2001-es Magyar GP-n én is kint voltam, amikor Schumi itt lett világbajnok. Nagyon fasza volt.
 #6187  Szerző: rsite1
 
Hamilton egy protekciós kis köcsög. Valaga alá bebasszák kapásból a Mercit, aztán szeva. Ugyanmár. Cinkelés.
 #6136  Szerző: Pasa
 
Szerintem Hamilton nem gyenge világbajnok. Amúgy meg most látszik, milyen dög unalom volt, mikor Schumi zsinórban kaszált. Volt, hogy már a nyáron itt nálunk megnyerte a VB-címet. Most érdekes a Forma 1.
 #6133  Szerző: Attis
 
Ettől függetlenül. Ma rádöbbentem vmire. Hiába nyerte Hamilton a vb-t (és lehet, ha Massa nyeri, akkor is így érzek), nincs igazi klasszis a mezőnyben. Talán Alonso... Hamilton... Tavaly 17 pontról bukni 2 futammal a vége előtt. Ma meg... ÁÁÁ. Vettel odavágott neki.(Amúgy ez a kis Vettel már nem először villog, vmit lehet, tud a srác) Hamilton: szerintem minden idők leggyengébb világbajnoka. Massa is sokat hibázott idén, de a Ferrari-csapat nagyon gyenge volt... Már mint amatőr hibákat csináltak. (benzincső; előbb engették ki a box-ból).Utólag Massa-Kimi "csata" lehetett volna vb.
 #6126  Szerző: Flash
 
Nagyon durva volt basszus. Ilyent még nem láttam, hogy az UTOLSÓ KANYARBAN dőljön el a VB cím.
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45