RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #3979  Szerző: t
 
Flash írta:Legalább megtanulhatnál helyesen írni, mielőtt így osztod az észt, főnök! Szerintem meg abszolút rangjához méltóan viselkedik Miky, csak neked szúrja a szemedet, hogy a libsi felfogásoddal ellentétes véleményeket publikál. Jah tényleg, van SZDSZ tagságid is?
ha kurucinfó kihelyezett rádiós tagozatként kezeled a fórumot, valóban rendben van még ez a hozzászólásod is ;)
 #3978  Szerző: t
 
Pasa írta:Mi nem hasonlítunk Németországhoz, de még a fejlődő országokhoz se. Ott ugyanis nem szokás kábelt lopni. Az, hogy az ember az egyik első lehetőségnek erre gondol, sajnos nem véletlen, hanem tapasztalat. Nem kell ehhez szélsőségesnek lenni.
ausztráliában is súlyos probléma a kábellopás. az pedig azért icipicit talán fejlettebb nálunk.
 #3971  Szerző: ropi21
 
[quote="Flash"]...quote]
óó tengermély köszönet, hogy megmutattad az utat és jobban tudod nemlétező politikai hovatartozásom mint én.
tudod én nem fekszem le egy pártnak sem, szemben veletek, akik csak elvakultan szidnak és elvakultan nyalják egyes oldal seggét

nyelvtanba belekötni meg ősi román szokás ahogy szól a közmondás

mondhatnám takarodjatok a szélsőséges bunkó paraszt viselkedésetekkel ahova való, ezen a fórumon illene tisztességesen fogalmazni
 #3962  Szerző: tomee87
 
Magyar vasút.... állandó késések, balkáni személykocsik, sokasodó súlyos balesetek...... Ebből értelmes ember nem kér
 #3959  Szerző: LuciFerko
 
kezdődik...
 #3958  Szerző: Flash
 
ropi21 írta:
MikySoft írta:Dehogynem, Én szélsőséges vagyok. Meg paraszt, meg geci. Sőt, cigány is. És zsidó.
Az meg hogy nem nézel tévét magánügy. Attól még nem kell elhordani mindennek...
az, hogy melyik kissebbséghez tartozol.. nos ezt nem tudom, és nem is érdekel
viszont rangodhoz nem méltó viselkedést folyamatosan produkálsz ezen a fórumon
fogd már fel kicsiny agyaddal, ha te itt mint adminisztrátor alkotsz véleményt, és annak tartalma avagy külalakja nem hoz egy elvárható tisztességes szintet, te sem vagy jobb azoknál a politikusoknál, kiket piciny szivecskéd oly hevesen utál
és ne csodálkozz, ha megvan a magam alkotta véleményem rólad, miszerint egy alpári paraszt tahó vagy
bizonyítottad ezt már sok esetben, és csak tetézi, hogy mindezt még mint valaki állítod ki magadról (elvégre mégiscsak egy rádiós fórum vezetőségét képviseled, nem? illene felnőni a feladathoz)

és én kérek elnézést, hogy sajnos ez a topic is követi a mosanság elindult trendet, miszerint ezen az állítólag rádiózással foglalkozó fórumon lassan minden második topic politikáról, egyéni nézetekről szól
Legalább megtanulhatnál helyesen írni, mielőtt így osztod az észt, főnök! Szerintem meg abszolút rangjához méltóan viselkedik Miky, csak neked szúrja a szemedet, hogy a libsi felfogásoddal ellentétes véleményeket publikál. Jah tényleg, van SZDSZ tagságid is?
 #3943  Szerző: rsite1
 
OK főnök.
 #3942  Szerző: ropi21
 
MikySoft írta:Dehogynem, Én szélsőséges vagyok. Meg paraszt, meg geci. Sőt, cigány is. És zsidó.
Az meg hogy nem nézel tévét magánügy. Attól még nem kell elhordani mindennek...
az, hogy melyik kissebbséghez tartozol.. nos ezt nem tudom, és nem is érdekel
viszont rangodhoz nem méltó viselkedést folyamatosan produkálsz ezen a fórumon
fogd már fel kicsiny agyaddal, ha te itt mint adminisztrátor alkotsz véleményt, és annak tartalma avagy külalakja nem hoz egy elvárható tisztességes szintet, te sem vagy jobb azoknál a politikusoknál, kiket piciny szivecskéd oly hevesen utál
és ne csodálkozz, ha megvan a magam alkotta véleményem rólad, miszerint egy alpári paraszt tahó vagy
bizonyítottad ezt már sok esetben, és csak tetézi, hogy mindezt még mint valaki állítod ki magadról (elvégre mégiscsak egy rádiós fórum vezetőségét képviseled, nem? illene felnőni a feladathoz)

és én kérek elnézést, hogy sajnos ez a topic is követi a mosanság elindult trendet, miszerint ezen az állítólag rádiózással foglalkozó fórumon lassan minden második topic politikáról, egyéni nézetekről szól
 #3941  Szerző: ropi21
 
igazából az nem "sok helyen annak számít" hanem az terrorizmus. pont. (illetve hülye szó, 911 óta túlzottan is felkapott)
élet ellenes cselekedet közvetetten és sajnos sok esetben közvetlenül
régen ha jól emlékszem a kommunikációs hálózat rongálását (bár nem akarok hülyeséget mondani) régen halálbüntetéssel sulytották. és milyen igazuk volt. ha nem is ilyen drasztikus módszert, ám a szemet szemért elvet igazán be lehetne ismét vezetni
"sima" lopás = kézlevágás (esetlegesen az okozott kár kamatostul való visszatéritése, kiterjesztve teszemazt az utasok közvetlen és közvetett kárára)
halálos baleset okozása jelen bűncselekmény megvalósításának következtében viszont valóban vonhatna maga után kényszermunkával egybekötött 50év fegyházban való letöltendő büntetést
  • 1
  • 213
  • 214
  • 215
  • 216
  • 217
  • 219