RADIOSITE Fórum

  • Közösségi közlekedés

 #7242  Szerző: tomee87
 
Újabb buszok érkeztek az elmúlt 2 hétben a Borsod Volánhoz :)
kb. 14db EC 12 Credo :?
és 6db alacsonypadlós Alfa Regio LE busz :)

előbbi "ocsmányságról" egy kép:
Kép
Forrás: Indexfórum
 #7123  Szerző: rsite1
 
Azt írja sok kommentelő az Origón, hogy nem működött több napja sem a sorompó, sem a lámpa a mai vonat-baleset baleset helyszínénél.
Azért ez érdekes. Most vagy "csak úgy" elromlott, vagy netán kábellopás volt? Esetleg minden működött, és egy apa kikerülte kocsival
a sorompót a 6 éves kislányával, mert annyira sietett? Igen, ez gyakori eset gondolom. Mindennapos. Ugyan már.

Csak azt nem értem, hogy a Máv miért tussolja el az ügyet azzal, hogy minden működött. Egyszerűen röhej ez a cég.
 #7057  Szerző: Adam
 
jeek írta:Holnaptól péntekig lehet Miskolcon tesztelni a Volánbusz által is használt kínai King-Long szóló csodákat. A 3A-s, 24-es és 29-es viszonylaton fog közlekedni, ill. a Szinvapark előtt is ki lesz állítva. Én kipróbálom :D
http://www.mvkzrt.hu/forgalmi-hirek/www-mvkzrt-hu/244/
Pontosabban a Volánbusz alvállakozója, a Kontakt Busz KFT által használt King Long csodákat :)

Akit érdekel, a Kamion Truck magazinban lehet olvasni a KingLongról bővebben.
Én óva intenék egyelőre minden volánt, hogy ezekból vásároljon, a cikkből ki fog derülni, hogy miért. :)
De ha ezeket az apró, de annál bosszantóbb, a sofőr életét megkeserítő hibákat kijavítják a kínaiak, akkor remek busz lehet belőle.
Mondok egyet: Az indexkar a kormány jobb oldalán van :)
 #7056  Szerző: tomee87
 
Holnaptól péntekig lehet Miskolcon tesztelni a Volánbusz által is használt kínai King-Long szóló csodákat. A 3A-s, 24-es és 29-es viszonylaton fog közlekedni, ill. a Szinvapark előtt is ki lesz állítva. Én kipróbálom :D
http://www.mvkzrt.hu/forgalmi-hirek/www-mvkzrt-hu/244/
 #6816  Szerző: mlaszlo
 
Ez viszont már kevésbé hangzik jól:
Új MÁV menetrend: napi 3 gyorsvonat a fővárosba, a személyek két óránként járnának
"Mint arról néhány napja itt is beszámoltunk, december 14-én új vasúti menetrend lép életbe hazánkban. Ezzel kapcsolatban új információk láttak napvilágot. Ahogy korábban is írtuk, a tervezet szerint megszünnének az intercity vonatok az északi parton. A legújabb módosításokat közöljük.
Lesz ütemes menetrend, viszont csak napi három gyorsvonat közlekedne a főváros és Tapolca között, minden egyéb vonat csak Székesfehérvártól és Székesfehérvárig közlekedne, ezek viszont két óránként."

Ha az a célja a MÁV-nak, hogy végképp leszoktassa az utasokat a vonatról, akkor azt hiszem ezzel a húzással ezen a vonalon sikerülni fog. Évről-évre építik le a Balaton északi partjának vasúti közlekedését, de hogy az eddig 7 pár vonat helyett lesz 3, az már szerintem nevetséges.
 #6062  Szerző: mg
 
Tegyük azt is hozzá, hogy nem sok országra jellemző az, mint itt, hogy minden bokorhoz el lehet jutni tömegközlekedéssel. Ha napi két busz visz, akkor annyi, de visz. Szóval el vagyunk mi itt kényeztetve rendesen. :)
 #6061  Szerző: rsite1
 
Teljesen mindegy. Addig örüljetek, amíg állami kézben vannak. Semmi probléma egyikkel sem, csak felelős kezek kellenek oda,
és egy kicsit kitakarítani a cégeket. Vonatkozik ez a Mávra, és a BKV-ra. A Volán még úgyahogy jó, habár...
 #6060  Szerző: mlaszlo
 
jeek írta: Na, most ezt ugyanígy képzeld el vonattal, csak errefelé, annyi különbséggel, hogy mi CSAK 30-40 éves kék klasszikus vonatokat kapunk. Ééés az Intercity-knek meg elővárosi Desirokat osztanak ki helyjeggyel. Ilyen körülmények mellett én mindig is vasútellenes leszek és utálni fogom, mert nincs miért szeretni.
Megértem, korábban mi is sokat jártunk vonattal a Balatonra és oda is nem egyszer lepukkant koszos kocsikat raktak be. A késés is megszokott volt, átlagosan 15-20 perc, de nem volt ritka a 30-40 perc sem.
Őszintén szólva nekem az általam eddig igénybe vett tömegközlekedési vállalatok szolgáltatásaival (BKV, Volánbusz, MÁV) kapcsolatban főként negatív tapasztalataim vannak. Nagyon kevés alkalom volt, amikor elégedett voltam valamelyik szolgáltatással.
 #6058  Szerző: mg
 
jeek írta:
mg írta: Attól még itt lehet fordítva. Azt még hozzá se tettem, hogy arányaiban többször bunkózott már velem buszsofőr, mint kaller. :) Sőt, utóbbiaknak nagy része még a biciklit fel- meg lerakni is segít, szemben azzal, hogy a buszsofőrök meg minden apró hülyeségért csúnyán néznek, némelyik még a teremtő nemesebbik testrészének emlegetése kíséretében is.
Velem meg még nem bunkózott se buszsofőr, se kaller, se ellenőr se senki. Alapjába véve viszont zavar, h a vonaton állandóan járkál a kaller és nincs nyugalmam, míg egy buszon nincs mindig ellenőr, leülök a helyemre, az utazás végéig a kutya sem zavar és nem zaklat.
engem meg rohadtul nem, mert egyszer elkéri a jegyet, megnézi, megköszöni, aztán éntőlem mászkálhat.
engem meg az zavar, amikor a tömött buszon mindenki üvöltve beszélget, sőt azt is utálom, amikor hozzámérnek, ami buszon kivédhetetlen.
továbbá egyes melósoknál úgy látszik, nem megoldott a munkahelyi zuhanyzás, vagy csak az alkohol mellett szappanra még külön pénz már nem jut, ezeket is kicsit közelebbről kénytelen az ember elviselni buszon.
Úgyhogy baromi fölösleges ezen vitázni, ott a vonat szar, nekem a busz hátulütőivel van tele a tököm, mindketten finnyásak vagyunk valamire, majd ha erre jársz, megnézheted a 6:30-ast meg a délután 4 körüli buszokat, én meg a vonatot elhiszem, mert tudom, hogy rakás szar az egész, de akkor is jobban viselem, mint a tiszavolán töketlenkedését. :)
  • 1
  • 206
  • 207
  • 208
  • 209
  • 210
  • 219