RADIOSITE Fórum

  • Informatika

 #184232  Szerző: nyikolaj
 
Egy ismerősöm a Machopokeren hetente illetve 2 hetente nyer sapkát, de már egy adott évben nyert egy playstationt, egy xboxot és egy dubai utat is! Nem kamu!!! Tényleg így volt! Persze a titkát nem árulta el,csak mosolygott!
Valaki osszon már meg valami titkot.. (akár privátban) én másfél hete nyomom és még csak 475 pontom van.
 #183460  Szerző: altermanus
 
Megoldottam, de körülményes volt :D
Köszönöm a segítséget frekivadasz.
 #183441  Szerző: altermanus
 
su rootból se megy!
de érdekes, mert ha nem telepítek hozzá grafikus felületet, akkor be tudok jelentkezni, csak internet nincs hozzá :ayfkm:
Na mindegy, ma már nem kinlódok vele, pedig feltúrtam az egész internetet, de nem megy :hit:
 #183440  Szerző: frekivadasz
 
Ha nem sudozol júzerből, hanem bejelentkezel mint root ( su root ), onnan se megy?
 #183438  Szerző: altermanus
 
Sziasztok!
Linuxhoz ért valaki?
kellene csinálnom egy intranetet egy céghez, és egyszerűen nem add rendes root jogosultságot a debian 9.
csomagokat nem tudom rá feltenni, illetve ha igen, akkor hibásan vagy nem jól működik.
Apache működik, de sudo paranccsal sem engedi feltelepíteni. mindig azt írja ki, hogy ,,ismeretlen parancs: sudo"
Ubuntuval még nem próbáltam, de lehet megnézem azzal is.
 #183302  Szerző: nyikolaj
 
Halihó!!! Egy nagyon profi informatikussal szívesen váltanék pár mondatot privátban! :)
Jelige: FB
 #182556  Szerző: nyikolaj
 
Köszi az információt! Pacsi!
 #182547  Szerző: joe
 
Ha SD kártyára ment a telefon, akkor ki kell venni belőle, bele egy dokkolóba és PC-n a megfelelő szoftverrel az SD kártya törölt, de felül nem írt tárhelyéről a teljes tartalom visszaállítható. Ilyet már csináltam - több szoftver is elérhető, bár az ingyenesek mind tartalmaznak valami korlátot (file darabszám, file méret, stb.).
Ha a telefon belső memóriájába voltak a képek mentve, akkor már bajosabb a dolog - ilyet még nem csináltam - az interneten lévő leírások szerint először rootolni kell a készüléket, mert addig a memória közvetlenül nem olvasható...majd lehet egy jó szoftvert keresni pl: https://www.easeus.com/android-data-recovery-software/
https://okoseszkozok.blog.hu/2016/07/05 ... keszuleket
A rootolást már próbáltam, android 4.0-án -> egy darabig minden jónak tűnt, majd kinyírtam a készüléket...
Sok sikert a törölt tartalom visszaállításához.
 #182540  Szerző: nyikolaj
 
Halihó!
Tudom,hogy nem újkeletű lesz a kérdésem, de itt azért otthon érzem magam,és ti legalább nem adtok buta válaszokat!
Szóval...
Van egy szimpla mobiltelefon,amiből ki lett törölve minden..fénykép,video stb.
A kérdés: Hogyan láthatnám újra ezeket a fényképeket,videokat?
 #182143  Szerző: egon2
 
Èrdekessèg :2003ban az egyik szèlessávú internet szolgáltatónál ADSL internet 512/128 kbit sebesség 139000 ftba került /hó
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 330